Şevki Yılmaz “Akıllı kişiler ve yetkililer tarikatlara tümden karşı çıkmaz“

banner100

29 Eylül 2020 Salı

Bakan böyle buyurdu “Bizim projelerimiz Ders olarak okutulacak projelerdir“

Şevki Yılmaz “Akıllı kişiler ve yetkililer tarikatlara tümden karşı çıkmaz“

Şevki yılmaz tarikatları böyle savundu

11 Eylül 2020 Cuma 21:06
Bu haber 2522 kez okundu
Şevki Yılmaz “Akıllı kişiler ve yetkililer tarikatlara tümden karşı çıkmaz“

RİZE'Lİ ESKİ VEKİL ŞEVKİ YILMAZ "TARİKATLAR VATAN SEVERDİR"

"Milli, köklü Din ve Vatansever Tarikatlarımızı güçlendirilmelidir" 

 GENÇAĞA KARAFAZLI-

Sakarya’da 12 yaşındaki kız Çocuğunu taciz ettiği suçlamasıyla tutuklanan Uşşaki Tarikati Lideri’ Olarak tanıtan E.H.Ş ye yönelik kamuoyunda tepkiler devam ederken RP eski Rize Milletvekili Yılmaz’dan, Din ve Vatan muhafızı yetiştiren bindiğimiz dalları ellerimizle kesmeyelim diyerek tarikatları savundu. 

12 yaşındaki kız çocuğunu Taciz ettiği suçlamasıyla tutuklanan Uşşaki Tarikati Lideri’ olarak tanıtan E.H.Ş taciz olayı sonrası Haliç Üniversitesi Öğretim Üyesi Erol Mütercimler bir televizyon programı canlı yayında imam hatiplilerle ilgili imam hatip mezunlarını işaret ederek "Buradan mezun olanlar karşımıza sahtekâr, cinsi sapık olarak çıkıyor." Şeklinde açıklamalarda bulunmuş gelen tepkiler üzerine görevli olduğu üniversiteden istifa ettiğini açıklamış ardından İmam hatipliler Derneği Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunmuşlardı. 

Olayla ilgili mahkemenin aldığı haber yayın yasağı ardından çeşitli STK tarafından, Tarikat ve cemaatlerin kapatılmasına yönelik sosyal medya üzerinden çeşitli kampanyalar başlatılmıştı Türkiye’de Tarikat ve Cemaat tartışmaları yeniden başlamıştı. 

Şevki Yılmaz tartışmalara dâhil oldu Tarikatları savundu 

RP Rize eski milletvekili ve Rize Belediyesi eski başkanı AKP’li bilinen şevki Yılmaz her konuda olduğu gibi bu kez yaşanan taciz olayında Tarikatlara sahip çıkarak görüşlerini açıklayan isimlerin başında yerini aldı. 

Vatan Sever Tarikatlara saldırmak sadece Din ve Vatan Düşmanlarının alçak tuzağıdır, diyen Şevki Yılmaz ; “Her Kurumun, her Okulun, her Mesleğin ve her Müessesenin içinde sahtekâr da hainde çıkar. Vatan Sever Tarikatlara saldırmak sadece Din ve Vatan Düşmanlarının alçak tuzağıdır “ dedi. 

Ahlak okulu vatansever tarikatlara saldırmak vatan düşmanıdır 

‪Tarikatların da içinde Mehdi Bezirgânı ve Din Bezirgânı olan Din Tacirleri ve hainleri de çıkar! Şeytan tinetli sahte Şeyhlerde çıkar! Ve çıkıyor da! ‪O hain ve sahtekârlara bakarak Kurumlara, STK’lara ve Ahlak Okullarımız samimi Din ve Vatan Sever Tarikatlara saldırmak sadece Din ve Vatan Düşmanlarının alçak tuzağıdır! Sakın oyuna gelmeyelim. Din ve Vatan muhafızı yetiştiren bindiğimiz dalları ellerimizle kesmeyelim.Her ilmin bir okulu var, okulsuz ilim Cahilin elinde DAEŞ gibi terör yuvasına döner. 

Akıllı kişiler ve yetkililer tarikatlara tümden karşı çıkmaz 

Tarih boyunca adil Devlet adamlarını ve savaş meydanlarındaki alp erenleri yetiştiren Tarikatlarımız da nefis tebriyesi ve tezkiyesinin, ahlakımızın ve toplum barışının öğrenildiği okullardır. Akıllı kişiler ve yetkililer tarikatlara tümden karşı çıkmaz.Siyonist odakların maşası, sonradan yetme çakma Tarikatların türememesi ve ürememesi için acil tedbirler alır! 

Hala ABD ve AB ye bağlı sahte tarikat ve şeyhler vardır 

Hala, İslam Coğrafyasında kontrolsüz bir şekilde devam eden ve Koskoca Osmanlı Cihan Devletinin parçalatılarak yıkılmasında büyük roller üstlenen zahiren Allah’a batınen Avrupa ve Amerika’ya bağlı bu sahte tarikat ve çakma Şeyhlerin hile ve oyunlarını bozmak için acilen tedbirler alınmalıdır , Irak’ı Haydut Amerika’nın işgaline hazırlayan Bağdat’taki sahtekâr 'Şeyh Muhammet Kesnizani’ ve Müritleriyle, 15 Temmuz Darbe teşebbüsüyle Türkiye’mizi Amerika ve Avrupa’nın İşgaline hazırlayan Fetonyahu ve Müritleri aynı Haçlı ve Siyonist kaynaktan besletilmektedir! İçimizde aynı ihanete hazır Tarikat ve Cemaat görüntüsündeki gruplarda yedekte bekletilmektedir!   

Onlara aklını ipotek ettiren zavallıları İlmen, fıkhen ve itikaden uyarmak Hem Devletimizin hem Diyanetimizin hem milli medyamızın hem de tarih boyunca daim birlik dirlikten yana olmuş gerçek Tarikatlarımızın en önemli görevleridir! Zira "Vadiyi boş bırakırsanız tilkiler vali olur." 

Tarikatlar resmi ruhsata tabii tutulmalıdır 

Sahte tarikat ve şeyhlerin tuzaklarını bozabilmek için, yükselme dönemindeki Osmanlı tarikat sistemi yeniden hayata geçirilmelidir. Meşayih Dairesi yeniden kurularak Tarikatlar resmi ruhsata tabii tutulmalıdır. Sevgili Peygamberimize kadar Şecereleri Osmanlı arşivinde resmileştirilmişlerin dışında kalan köksüz çakma tarikatlar acilen yasaklanmalı ve bu sahtekâr hainler halkımıza milli medyamız yoluyla teşhir edilmelidir!  

Ruhumuzun ve kalbimizin gıdası olan Allah’ımızı zikir, tesbih, hamd vs. manevi ilaçlar ve güzel ahlak okulu olan Milli, köklü Din ve Vatansever Tarikatlarımızı güçlendirerek halkımızın bu Din ve Vatan haini sahtekârların tuzağına düşmeleri önlenmelidir! Din baronlarının nifak planlarını hayır planıyla bozacak feraset, hikmet ve basireti hepimize lütfetsin” diyerek tarikatlara sahip çıkacaklarını açıkladı. 

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV