KÜLÜNKOĞLU“GÜLEN TC DEVLETİNİN YAPAMADIĞI HİZMETLERİ YAPAN KİŞİDİR“

banner100

26 Kasım 2020 Perşembe

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

KÜLÜNKOĞLU“GÜLEN TC DEVLETİNİN YAPAMADIĞI HİZMETLERİ YAPAN KİŞİDİR“

GÜLEN SAYESİNDE ELÇİLİKLERDE İLGİ GÖRDÜK

14 Kasım 2020 Cumartesi 19:47
Bu haber 4535 kez okundu
KÜLÜNKOĞLU“GÜLEN TC DEVLETİNİN YAPAMADIĞI HİZMETLERİ YAPAN KİŞİDİR“
Çay TV sahiplerinden Firari Cemal Külünkoğlu FETÖ lideri Gülen'e övgü dolu sözler !

Gençağa KARAFAZLI - Özel Haber


Vaktiyle fetö hakkında övücü yazılar yazan, Televizyonu Çay Tv’de FETÖ elebaşısının videolarını yayınlayan ancak tüm bu yazı ve görselleri googleden sildirip, delilleri yok ettiğini sanan fetönun üst düzey elamanlarından Cemal Külünkoğlu’nun sildirdiği yazılarına ulaştık..


Çeşitli yerlerde süreli yazılar yazan ve anlatımlarında üyesi olmakla suçlandığı FETÖ’yu öven  kaçak Cemal Külünkoğlu, Pazar53 adlı sitede yazdığı yazılarında açıktan açığa FETÖ’ye övgüler düzüyor..

Çay Tv sahibi Cemal Külünkoğlu’na göre FETÖ elebaşısı, “dünya barışına ciddi katkılar sağlayacak türden yüksek ideallere sahipmiş!
Bu yapıyı yakından tanıdığını belirten Külünkoğlu’na göre, FETÖ elebaşının yaptığı hizmetleri Türkiye Cumhuriyeti Devleti dahi yapmaktan acizmiş.. Ona göre, FETÖ mensupları menfaat kaygısı gütmeyen birer fahri kültür elçisiymişler!

GÜLEN'İ TANIMAM DEDİ YALANI MAHKEMEDE ORTAYA ÇIKTI

Geçen yıl rizenabuız editörlerinin  roportaj yaptığı Cemal Külünkoğlu ,Gülen ile ilişkilerinin olmadığını, Pelsivanya ya hiç gitmediğini açıklamıştı.Külünkoğlu bu açıklamaları yaptıktan yaklaşık bir yıl sonra Rize adliyesinden görülen FETÖ ana davasında bazı sanık iş admları ,kendiklerini ABD ye  Cemal Külünkoğlu'nun çağırdığını  daha sonra Pelsivanya ya bir malikahanede Fettulah Gülen ile tanıştıkları ardıncan Cemal Külünkoğlu'nun evinde kaldıklarını belirttikleri açıklamalar Rize Ağırceza mahkemsinde yargılama dosyasında yer almıştı.

İşte, hakkında FETÖ mensubu olmak iddiasıyla dava açılmış olup, yurt dışındaki şirketi raporlarda FETÖ şirketi olarak geçen, kaçak durumdaki Cemal Külünkoğlu’nun FETÖ ile ilgili övgü dolu sözlerinden bazıları;

"GÜELEN'İN VERDİĞİ HİZMETİ TC DEVLETİ BİLE VEREMEDİ"

“Gülen"diyalog ve hoşgörü" konusunda gönül dostlarına ışık tutacak ve dünya barışına ciddi katkılar sağlayacak yüksek ideallere sahiptir.
Gerek ticaret ve gerekse ziyaret maksadıyla gittiğim değişik ülkelerde eğitim ve diyalog hizmetlerini az da olsa görmüş birisiyim.
Gördüğüm çalışmalara bakarak diyebilirim ki, kültürümüzün yabancılara tanıtımı noktasında bu gönül dostlarının verdiği hizmeti ne Türkiye Cumhuriyeti Devleti verebilmiştir ne de bir başkaları.
Hangi maksatla olursa olsun gittiğiniz bir çok ülkede elçiliklerimizden göremediğiniz ilgiyi ve desteği hiç bir menfaat kaygısı olmadan bu fahri kültür elçilerinden görebiliyorsunuz."

Cemal Külünkoğlu'nun Güelen' övgü dolu yazılarına devam edeceğiz...

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV