Kadro Hocaoğlu’nda müdür Alemdaroğlu deniyor!

banner100

20 Ekim 2020 Salı

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

Kadro Hocaoğlu’nda müdür Alemdaroğlu deniyor!

Müdürlüğe vekâleten bakıyor müdürüm diyor

25 Eylül 2020 Cuma 17:34
Bu haber 2314 kez okundu
Kadro Hocaoğlu’nda müdür Alemdaroğlu deniyor!
Kadro Hocaoğlu’nda müdür Alemdaroğlu deniyor!

Müdürlüğe vekâleten bakıyor müdürüm diyor

Gençağa KARAFAZLI

Rize Turizmi İçin Ankara'ya Çıkarma Yaptılar başlığıyla yerel medyada yer alan haberlerde AKP Rize milletvekili Muhammed Avcı, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u Ankara'daki makamında ziyaret etti yanında ise Rize İl Kültür ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu vardı şeklinde yerel medyada haberler yer almasına rağmen Alemdaroğlu’nun asıl müdür değil görevi vekâleten yürüttüğü öğrenildi.

Hocaoğlu etik kurallarına aykırı görevden uzaklaştırıldı

Uzunca bir süreden beri  Rize turizm ve kültür müdürlüğü görevinde  bulunan ancak geçen ay izinli ve il dışında olduğu bir sırada görevinden alınan İsmail Hıocaoğlu’nun yerine vekaleten  atanan Esra Alemdaroğlu’nun Rize il müdürü olarak atandığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.,

Bazı meslek ve STK temsilcisinin eski turizm ve kültür müdürü İsmail Hocaoğlu’nun görevinden alınarak geçici görevle Rize valiliği emrine veriliş şeklinin bunca yıl emek veren bir insanın onurunu zedeleyecek bir yöntemle gerçekleşmesin doğru bulmadıklarını belirtti.

Hocaoğlu hala müdür

Edinilen bilgilere göre İsmail Hocaoğlu’nun ansızın Rize valiliği emrine görevlendirilmesinden rağmen Hocaoğlu’nun halen daha Rize İil kültür ve Turizm il müdürü olarak kadrosunun devam ettiğine dikkat çekildi.

Hocaoğlu’nun yerine getirildiği ve il kültür ve Turizm müdürü olarak görev yaptığı öne sürülen Esra Alemdar’ın bu göreve geçici görevle atandığı il müdürlüğü görevini vekâleten yürüttüğü öğrenildi.

Şimdi merak edilen konu ise müdür olammasına rağmen Almedaroğlu'nun müdür oldu şeklinde haber yapılması oldukça düşündürücü!

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV