Kaçırıldım dedi Rögardan çıktı

banner100

25 Ekim 2020 Pazar

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

Kaçırıldım dedi Rögardan çıktı

Rize'de rögardan insan çıktı

14 Ekim 2020 Çarşamba 20:16
Bu haber 4114 kez okundu
Kaçırıldım dedi Rögardan çıktı
  Rize'de rögardan insan çıktı

Gençağa KARAFAZLI 

VİDEO HABER:

https://youtu.be/pVOadlmuOVU

Rize de ancak sinema filmlerinde görülebilecek cinsten bir ıolay yaşandı.
Kaçırıldığını iddia eden bir kişi Belediyenin Rögarından imdat diye bağırınca  İtfaiye görevlileri tarafından kurtarıldı.

Rize'de 4 kişi tarafından kaçırıldığını iddia eden E.D. rögardan itfaiye yardımıyla polis gözetiminde çıkartıldı.
Olay merkeze bağlı Piriçelebi Mahallesi’nde meydana geldi. Sokakta seyyar satıcılık yapan bir vatandaş rögar kapağından ses geldiğini duyarak kapağın yanına gitti. 

Kapağın altından ‘kurtarın beni’ şeklinde ses duyan vatandaş hemen polisi ve itfaiyeyi aradı. Olay yerine gelen ekipler rögar kapağını kaldırarak içerisinde ki 30 yaşındaki E.D.’yi bulunduğu yerden çıkardı. E.D.'nin olay yerinde kendisine oraya nasıl girdiğini soranlara 4 kişi tarafından kaçırıldığını, ellerinden kurtularak dere yatağı marifeti ile rögara girdiğini ve ardından merkeze kadar yürüdüğünü dediği öğrenildi.

Olay anında orada olan ve E.D.’nin ‘Beni kaçırdılar’ dediğini duyduğunu dile getiren Mustafa Beşiktepe “Ben burada kestane satıyordum. Adam oradan kapağa vurdu ‘Kurtarın beni’ diye. Bende hemen ekiplere haber verdim. Ekipler geldi kurtardı onu. ‘Kaçırdılar beni’ dedi, gerisini bilmiyorum. Buradan girme şansı yok. 

Kesin başka bir yerden girdi” ifadelerini kullandı.
Rögarın içerisinden çıkartılan E.D. Rize Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken polis olayla ilgili inceleme başlattı.
Öte yandan durumdan şüphelenen vatandaşlar olay yerinden giden ekiplerin ardından rögar kapağını yeniden açarak başka kimsensin olup olmadığını cep telefonları flaşlarıyla ve bağırarak kontrol etti.


    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV