Evde kumar oynayanlara baskın

banner100

20 Ekim 2020 Salı

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

Evde kumar oynayanlara baskın

Kumar oynayanlara 37,350 TL ceza uygulandı

23 Eylül 2020 Çarşamba 11:48
Bu haber 3153 kez okundu
Evde kumar oynayanlara baskın
 Rize İl Jandarma Komutanlığı tarafından Fındıklı ilçesinde bir evde yapılan adli aramada, kumar oynayan dokuz kişi tespit edilerek cezai işlem uygulandı.

Konuyla ilgili Rize valiliğinden yapılan açıklamada;" Rize'nin Fındıklı İlçesi Gürsu Köyünde, Ş. Y.’nın evinde yapılan adli aramada; evde bulunan toplam 9 kişinin iskambil kağıtları ile kumar oynadıkları tespit edilmiştir. Şahıslar Jandarma personelini görünce kağıtları imha etmeye çalışmışlardır.

Gerekli önlemlerin alınmasının ardından yapılan aramada bir kişinin üzerinde ruhsatsız silah bulunmuş ve evde bulunan 9 şahsa kumar oynamak ve sosyal mesafesi ihlalden toplam 37.350 TL idari yaptırım cezası uygulanmış, Ayrıca adli işlemler için süreç başlatılmıştır.

Rize genelinde Pandemi sürecine yönelik denetimler sürekli olarak devam etmekte olup, bunun yanı sıra kolluk kuvvetleri tarafında huzur ve güven ortamının temin edilmesi adına asayiş uygulama ve denetimleri de devam etmektedir." denilerek yurttaşların alınan kurallara uymaları istendi

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV