ESKİ MECLİS ÜYESİ BAKANA SESLENDİ

banner100

20 Ekim 2020 Salı

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

ESKİ MECLİS ÜYESİ BAKANA SESLENDİ

OVİT YOLUNU UNUTTUNUZ AYIPTIR

24 Eylül 2020 Perşembe 11:33
Bu haber 2765 kez okundu
ESKİ MECLİS ÜYESİ BAKANA SESLENDİ
Ovit Tüneli bitti yolu ise hala yapılamadı.u duruma Kalkandere eski MHP  İl genel meclis üyesi Hasan Kansızoğlu " tünel bitti yolu yok ayıptır ne bekliyorsunuz?" diyerek  tünelin yol ihalesinin bu güne kadar yapılmamasına tepki gösteri.

İsmet KÖSOĞLU

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu Perşembe günü Rize’de bazı inceleme ve ziyarette bulunacak. Rize İl Genel Meclis eski Üyesi Hasan Kansızoğlu ‘’Bakanım Ovit Tüneli 3 yıl önce tamamlandı, yolunu unuttunuz, Ovit Yolunun ihalesi ne zaman yapılacak’’ dedi.

     
Türkiye’deki en uzun tünel olan Ovit Tünelinin 3 yıla yakın trafiğe açık olduğunu fakat İkizdere-Tünel arasındaki 22 km’lik mesafenin halen yapılamadığını söyleyen Rize eski İl Genel Meclis Üyesi Hasan Kansızoğlu bir açıklama yaptı. Kansızoğlu açıklamasında ’Ulaştırma Bakanımız Rize’ye geliyor. Nedense yetkililer her gelişte Salarha Tüneli ve Havalimanı inşaatını inceliyor. İkizdere yoluna niye gelmiyorlar.

Ne bekleniyor. Ayıptır, Tünel var yolu yok.

Ovit Tünelini Cumhurbaşkanı son Milletvekili seçimi öncesinde hizmete açmıştı. Tünel ve Erzurum yönündeki çıkışı muhteşem bir yol olmuş. İkizdere-Tünel arası yapıldı yapılacak deniliyor ama halen projesi ve ihalesi tamamlanmadı. Ne bekleniyor. Ayıptır, Tünel var yolu yok. Yolu olmayan Tünelden araçta geçmez. Ulaştırma Bakanı Salarha ve Havalimanına gideceğine keşke İkizdere-Tünel arasında yapılmayan yolu da görse de projesini hazırlayarak ihaleye çıksaydı. Bu yolun yapılmasını istiyoruz’ dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV