Civelek ,DEVA Partisi iddialarına yanıt“henüz bir şey yok“

banner100

05 Aralık 2020 Cumartesi

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

Civelek ,DEVA Partisi iddialarına yanıt“henüz bir şey yok“

DEVA Partisine 4 bin üye Rize'den

16 Mayıs 2020 Cumartesi 01:22
Bu haber 982 kez okundu
Civelek ,DEVA Partisi iddialarına yanıt“henüz bir şey yok“
 Eski ANAP'lı daha sonra İyi Parti gibi siyasi partilerde çeşitli yonetim kadrolarında görev alan Osman Civelek  kendisyle ilgili DEVA Partisine katılacak şeklinde ki haberleri "henuz bir şey yok "dedi.

öteyandan DEVA Partisi örgütleme çalışmalarının Rize'de hız kazandığı Bayramdan sonra yaklaşık 4 bin kişinin DEVA
 PArtisine üye olacağı öğrenildi.

Gençağa KARRAFAZLI-kuzeytvnet
 
AKP'den ayrıldıktan sonra yeniden partileşme çalışmalarını başlatan ve AKP’nin kilit isimlerini de bünyesinde barındıran DEVA Partisi, Rize’ye de ayrı bir önem veriyor şeklinde yer alan alan haberde ismi ön plana çikartılan Osman Civelek 'henüz kesin bir şey söz konusu değil" diyerek iddiları yalanladı.

Civelek; "ANAP kapandıktan sonraki süreçte hiç bir partiyle uzunca süre ilşkilerim siyaseten olmadı.Son olarak iyi Parti Rize de örgütlenme çalışmalarında değerli hemşerilerimzin desteğiyle kısa sürelide olsa bir göreve getirildik.Buradan bir süre sonra ayrılmak durumunda kaldık.

Şimdi ülkemizn siyasal yapısında her geçen gün çok hızlı değişimler oluyor.Yeni partiler kuruluyor ,yeni isimler ortaya atılıyor bunları bizlerde gözlüyor ve izliyoruz.
Yeni kurulan partileriden bana gelmiş direkt bir teklif söz konusu değil eğer böyle bir teklif gelmesi durumunda bunu düşünebileceğimi sizlerede açıklamıştım..Her hangi bir görevlendirmede bana verilmedi.

Bana sizler daha önce bu konuda 'böyle bir durum söz konusumu' diye sormuştunuz hayır cevabı vermiş ve  bu konuda yani DEVA partisinden bir teklif gelirse bunu düşünürüm demiştim
Şu dakikaya kadar bana gelen bir teklif yok.

Gözlüyor izliyor siyasette her şey bazen erken bazende çok geç olabiliyor , bu nedenle gözlemlerimize devam ediyor,zaten DEVA partisi örgütlemeleri bayramdan sonra hız kazanacak bekleyip  zaman neyi gösterecek bakacağız ona göre tutum sergileyeceğiz." diyerek kendisiyle ilgili DEVA partisinde aktif çalışmalara başladı  gibi bir şeyin şimdilik söz konusu olmadığını söyledi.

Rize'de 4 bin kişi üye olacak

Öteyandan , 
Öte yandan Rize’de görev verilecek kişileri belirlemeye çalışan H.Karal’ın çalışmalarında sona yaklaştığı önümüzdeki günlerde kamuoyunun oldukça dikkatini çekecek isimlerle Rize'de partinin örgütlenme çalışmalarının hız kazanacağı ,ayrica RizeDe DEVA partisine yaklaşık 4 bin kişinin üye olmak için hazır beklediği  öğrenildi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV