Belediye işçileri Karantina kuralları ihlali ediyor?

banner100

20 Ekim 2020 Salı

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

Belediye işçileri Karantina kuralları ihlali ediyor?

KARANTİNADA OLMASI GEREKEN İŞÇİLER SAHADA

23 Eylül 2020 Çarşamba 11:44
Bu haber 2695 kez okundu
Belediye işçileri Karantina kuralları ihlali ediyor?
 Belediye işçileri Karantina Altındalar ancak çalışıyorlar 

Gençağa KARAFAZLI - 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın baba ocağı Güneysu ilçesi belediyesi fen işleri şantiyesi personeli covid 19 nedeniyle komple karantina altına alındı. 

koronavirüsü Vakalarının her geçen gün arttığı Rize’de bu kez Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın baba ocağı olan Güneysu ilçe Belediyesi Fen işleri şantiyesinde çalışan bazı işçilerin test sonuçlarının pozitif çıkması sonrası Fen işleri şantiyesinde Çalışan 12 işçi karantina altına alındı. 

Edinilen Bilgilere göre Güneysu belediyesi Fen işleri müdürlüğü, Su, Kanalizasyon, Duvar, yol ve asfalt işlerinde çalışan 12 işçiden 2 sine korona virüsü tespit edilmesinin Ardından çalışan işçilerin hepsi karantina altına alındı ancak karantina altına Alınan diğer işçilere koronavirüsü testi yapılmadı. 

KARANTİNADA OLMASI GEREKEN İŞÇİLER ŞAHADA

Öte yandan isminin açıklanmasını istemeyen bir çalışan ise '12 İşçinin  Çalıştığı Fen işleri şantiyesinde 2 işçinin testleri pozitif çıktı tüm çalışanlar karantina altına alındı ancak karantina altında olması gereken testleri yapılmayan bazı işçilerin karantina kurallarını ihlal ettiği ve sahada oldukları bu durumun ise  ciddi bir tehlike arz ediyor.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV