AGD ' den “Mahallede Neler Oluyor?” Etkinlikleri

banner100

31 Ekim 2020 Cumartesi

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

AGD ' den “Mahallede Neler Oluyor?” Etkinlikleri

81 ilinde Lise öğrencilerine yönelik etkinlikler gerçekleşecek

10 Ekim 2020 Cumartesi 18:29
Bu haber 3627 kez okundu
AGD ' den “Mahallede Neler Oluyor?” Etkinlikleri
AGD Liseler Komisyonundan, “Mahallede Neler Oluyor?” Etkinlikleri

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Liseler Komisyonu yeni dönemde yeni etkinliklerle ilgili bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada; “Pandemi dolayısıyla etkinliklerine çevrimiçi – dijital ortamlarda devam eden Anadolu Gençlik Derneğimiz, Liseler Komisyonu, yeni döneme yeni etkinliklerle girdi.

AGD Liseler Komisyonu, güncel etkinlik programı ile gençleri bu zorlu dönemde dahi yalnız bırakmayarak sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde etkinliklere katılmalarını sağlayacak.

Pandemi sürecinde , Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu, yeni dönemle birlikte projelerine tam zamanlı olarak devam ediyor. Özellikle salgın karşısında hijyen ve sosyal mesafe kurallarına özen gösteren dernek üyelerimiz, çalışmalarında bu hususa da dikkat çekiyor.

Gençlerin sosyal, kültürel ve sportif alanda, dahil olabilecekleri birçok etkinlik ve organizasyon planlayan Anadolu Gençlik Derneğimiz ,Liseler Komisyonu, yaşanan zor zamanlarda dahi gençlerin bu tür etkinliklerden mahrum kalmaması gerektiğini ve tüm imkanlardan yararlanmasını sağmaya çalışıyoruz.

 “MAHALLEDE NELER OLUYOR?”

3 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında Türkiye’nin 81 ilinde Lise öğrencilerine yönelik gerçekleştirilecek olan çeşitli etkinlikler ile gençler bir araya gelecekler.

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilecek etkinliklerde; Açık Hava Sineması, Sokak Futbolu, Sokak Basketbolu, Çöp Toplama Etkinliği, Hayvanları Besleme Etkinliği, Bahçe Düzenlemesi Etkinliği, Kitap Okuma Etkinliği ve Bisiklet Turları gibi birçok etkinlik ile gençler sokakta, sitede ve mahallelerde, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak etkinliklerde bir araya gelecekler.

Her yıl binlerce gence hitap eden çalışmalarda bulunan Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu, yeni etkinlikleriyle de çalışmalarına hız kesmeden devam edecek. Çalışmalarında tüm katılımcıların dahil olabileceği bir atmosfer oluşturmaya özen gösteren AGD, her şartta çalışmalarını sürdürmeyi ve gençlere ulaşmayı amaçlıyor.

Etkinlikler hakkında detaylı bilgiye agd.org.tr veya AGD resmi sosyal medya hesaplarından ulaşabilir ve etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz” diye kaydedildi..

 

 

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV