ERDOĞAN"BAHÇELİ İLE YAPACAK DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR"

banner100

26 Kasım 2020 Perşembe

Ordu Üniversitesi Rektörü AKDOĞAN'dan ilginç FETÖ savunması

ERDOĞAN"BAHÇELİ İLE YAPACAK DAHA ÇOK İŞİMİZ VAR"

kimsenin şahsi ifadeleri Cumhurbaşkanıyla, hükümetimizle ilişkili hale getirilemez.

22 Kasım 2020 Pazar 17:39
Bu haber 1615 kez okundu
ERDOĞAN
 Cumhurbaşkanı Erdoğan Bülent Arınç’ın açıklamalarına ve bu açıklamalar üzerinden kendisine göndermelerde bulunanları sert ifadelerle eleştirdi.
Bülent Arınç’ın, Selahattin Demirtaş ve Osman Kavala konusundaki açıklamalarına değinen Erdoğan, Hiç kimsenin şahsi ifadeleri, Cumhurbaşkanı ile hükümetimizle partimizle ilişkili hale getirilemez. Yasin Börü'lerimizin ölümüne neden olanlar, Kobani katliamının failleri, Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları tarafından asla savunulamaz. Bizim ne dediğimiz, nerede durduğumuz, nereye gittiğimiz bellidir ve istikametimizde en küçük bir değişiklik yoktur.' dedi.
Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü;”Son günlerde yeni bir fitne ateşi yakılmaya çalışıldığını görüyoruz. Hiç kimsenin şahsi ifadeleri Cumhurbaşkanıyla, partimizle hükümetimizle ilişkili hale getirilemez. İstikametimizde en küçük bir değişim yoktur. Teröre bulaşmış hiç kimse ne yanımızda ne dirsek tamasımızda olamaz. Asla ve asla savunulamaz. Siz gidin iç kavgalarınızla uğraşın. Düşün bu ülkenin milletin yakasından.
Yasin Börü'lerimizin ölümüne neden olanlar, Kobani katliamının failleri, Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları tarafından asla savunulamaz.
Gezi olaylarının finansörlüğünü yapan ve bunlarla ilgili şuan içeride olan bugün yarın bunların hiç bir zaman savunucusu olmadık.
Biz, Gezi eylemlerinin planlayıcılarının, finansörlerinin savunucu olamayız.
Sayın Bahçeli'ye ve tüm MHP camiasına, 15 Temmuz darbe girişimi ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi başta olmak üzere ülkenin ve milletin menfaatine olan her hususta yanımızda bulundukları için bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. İnşallah hep birlikte daha yapacak çok işimiz, hayata geçirecek çok politikamız var.”

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV