13 Kasım 2018 Salı

Külünkoğlu FETÖ dostluğu Dekana dayandı!!!

Rize'li vekil Ayar Rize Halkını Ayar Ediyor!!!

06 Eylül 2017, 01:05
Bu makale 437 kez okundu
Rize'li vekil Ayar Rize Halkını Ayar Ediyor!!!
Gençağa Karafazlı

 Geçen ay Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünya ülkelerine çeşitli konularda verdiği uyarı ve mesajların ardından, konuşmasının 

son bölümünde de partisine yönelik sert mesajlar gönderdi.Kabine değişikliğinin ardından bazı milletvekillerinin açıklamalarına ve “partiye zarar verenler, metal yorgunluğu olanlar,nefsine hakim olamayanlar daha fazla zarar vermeden  gidin” çağrısı yapmıştı.
 
Bu çağrıların ardından bazı önemli illerde parti il başkanları ile ilçe başkanları görevlerinden istifa etmiş ve ya istifa ettirilmişti.
Daha sonraki süreçte Partinini genç kadrolarla yoluna devam etmesi ve yenilenmenin gerekliliği konularında çeşitli açıklamlar ardı sıra gelince bazı ilde FETÖ tarafından önerilen ve AKP den milletvekili seçilen bazı isimler hemen harekete geçerek olası erken bir seçimde yeniden aday olabilmek veya en azından Milletvekilliği düştüğünde FETÖ üyesi suçlamalarından kurtulmak için (Demokrasi nöbetlerinden sonra ) bugünden FETÖ karşıtı açıklamalar yaparak kendilerini aklamaya çalışıyorlar.

Bu konuda örnek bir isim var oda Cumhur başkanı Erdoğan'ın hemşerisi AKP'nin Rize milletvekili Hikmet Ayar..
Ayar geçmişini unutarak yerel bir TV kanalında gerçekleştirdiği programda söylediklerine bir göz atalım.

FETÖ TEMİZLİĞİ YAPTIK VARSA YİNE DE YAPARIZ
AKP üst düzey yöneticileri AKP de FETÖ cu yok derken bakınız Ayar var olduğunu nasıl itiraf ediyor.
"17- 25 Aralık 2013 darbe teşebbüslerinden soran belediye başkanlık adaylıklarını belirledik. Milletvekili adaylıklarını 2015 
yılında belirledik. 2013 yılında mahalli seçimlerde adaylıklar belirlenirken orada muazzam bir eleme yapıldı. Milletvekili adaylıklarında 
adaylarımız bu yönüyle sıkı bir denetimden geçirildi. Dolayısıyla temizlik dedikleri şey zaten partimizde yapıldı. Buna rağmen yine partimizde var ise şu anda da temizlik yapılır.

FETÖ 40 YILDAN BERİ VAR

Fetö denilen olay 40 yıldan beri var olan bir süreçtir.  Bu Fetö olmadan önce cemaat görüntüsü altındayken bunu düşman belirleyenler bugün Fetö olduğu ortaya çıkınca hain olduğu ortaya çıkınca o düşmanlıkları bitiyor onunla dost oluyorlar. İşin bu tarafını gizleyerek bu konudaki eleştirileri Ak Parti’ye yönlendirmeleri doğru bir yaklaşım değil. Bizde birkaç tane milat vardır. 17-25 Aralık önemli bir milattır ama önün öncesinde 7 Şubat 2012 çok önemli bir milattır ama onu herkes anlamamış olabilir. Ama 17-25 Aralık operasyonunu halen yolsuzluk diye lanse edenler doğruyu söylemiyorlar.” dedi.

AYAR FETÖ CU DİYE SUÇLANIYOR 
Hikmet Ayar Rize milletvekili adayı olduğunda yani seçilmeden önce FETÖ'nun çayeli ilçesnde ki yurt ve okullarının muhasebeden sorumlu kişisiydi.Ayar'ın iki çocuğu ise FETÖ'nun okullarında okuduğu biliniyor. Hikmet Ayar FETÖ'nun Rize olimpiyatlarında yine en önde gelen isimlerin başında gelen birisiydi.Habrde yer alan fotoğraftan da anlaşılacağı gibi  Ayar FETÖ'nun olimpiyatlarında yer alan öğrencileri ödüllendirmeyi ihmal etmedi "geleceğin Türkiye'sini bunlar idare edecek" diyerek büyük bir keyifle ödülünü taktim etti.O tarihlerde yaşanan bir olay ise;Festivalde konuşma yapmak için yarişan AKP liler arasında bile tartışma çıktı.Konuşma yapmak isteyen isimlerden biri yine Hikmet Ayar'dı..

"AK Partide  FETÖ cular temizlendi varsa onlarda temizlenir.FETÖ ile mücadele ettik etmeye devam edeceğiz" diyor Ayar..
Şimdi sıkı durun ...
Bu adam hayatının çok önemli bir kısmında adeta FETÖ sözcüsü gibi çalışmalar yaptığı iddia ediliyor ve şimdi kalkmış bu kişi Rize halkıyla hepimizle kafa bulup alay ediyor .
"FETÖ kırk yıldır vardır biz onunla mücadele ettik" diyor.FETÖ’nün saflarında yalın kılıç çalışırken "40 yılı da hepimize “Millet düşmanlarıyla mücadele yılları” olarak yutturmaya çalışıyor.Ayar bu milletin aklıyla ,zekasıyla alay etmeye çalışıyor böylece kendisini aklamaya çalışıyor.
Aslında Erdoğan'ın "metal yorgunluğu" dediği şey tam da Hikmet Ayar'a uygun bir söz.
Daha şimdiden kesin aday olamayacaklar arasında gösterilen isimlerin başında ne yazıkki Ayar geliyor...

468x60 -->

    Yorumlar

Admatic Scroll 300x250 Ad Code START --> Admatic Scroll 300x250 Ad Code END -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV