Ziraat Odasında Aidat Tartışması !

banner100

13 Ağustos 2020 Perşembe

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

Ziraat Odasında Aidat Tartışması !

Bünyamin Arslan ,uzun'u böyle yakaladı!

17 Mayıs 2020 Pazar 23:48
Bu haber 833 kez okundu
Ziraat Odasında Aidat Tartışması !
 Gençağa KARAFAZLI-KUZEYTVNET

Rize Ziraat odası başkanı Nevzat Paliç,oda başkanlığı görevini yeterince yerine getirmediği ,üreticilerden aldığı aidatları nerelere harcadığı şeklinde yapılan eleştiriler sonrası kamuoyu Oda'nın üreticlerden çay cüzdanı başı kestiği aitları konuşuyor.

kuzeytvnet ,kuzeyin çocukları konuşuyor, programına geçen hafta konuk olan palıç, kendisine yönelik eleştirilere cevap vererek cüzdanlardan yapılan kesintilerin yasal bir zorunşluluk olduğuna dikkat çekmişti.

ÖZELİN İSTEDİĞİ OLDU

Paliç yaş çay taban fiyatı konusunda yine kendisine yönelik az fiyat istediği şeklindeki eleştirilere ise, 3,90 kuruş istedik devlet bununda altına fiyat verdi.Biz her zaman üreticimizn yanında olduk.A.ıklanan fiyatla bizim haklılığımız ortaya cıkmıştır.Bu açıklanan fiyati özel sektör istedi onların dediği oldu.Özel hiç bir dönem üreticiyi değil kendsini düşündü diyerek program konuğu olan RTB meclis başkanı Resul Okumuş'a da ağır eleştiriler yöneLtmişti.Okumuş, Paliç 'in kendilerine haksızlık ettiğini kendi,lerininde bu bölge insanı ve ürtici olduğunu hem üretici hem de çaykuru düşünerek çalışmalar yürüttüklerini açıklamıştı.

AİDAT ODEMEYİN DİYOR KENDİSİ ÖDÜYOR

Paliç yaşanan bu süreçte kendisine yönelik eleştirilerin haksızlık olduğunu ifade ettiği programda kaçak çay,boyalı çay ve özelin içerisinde bir çok firmanın üreticiye dürüst davranmadığını belirtmişti.Paliç bugüne kadar özele yöneltmediği en ağır eleştirileri kuzeytvnet ekranlarından açık bir dille seslendirdi.

Paliç'in gündem de olduğu süreçte ,PAliç'e karşı 2 kez aday olan ancak ikisinde de başarılı olamayan Temel Ali Uzun'un  "üreticiler ziraat odasına aidat vermeyebilirsiniz" çağrısına cevap Ziraat odası yonetim kurulu üyesi Bunyamin aslandan geldi.


Bunyamin Aslan sosyal medya hesabından Temal Ali Uzun'un fotoğrafınıda paylaşarak ; " İki kez Aday Olup Ziraat Odası Seçimini Kaybeden Bu Şahis kendi Aidatını Odaya Elden Ödeyip Başkalarına Ödemeyin Diye Akıl Veriyor.. Takdir Rizeli Hemşerilerimizin" diyerek samimiyetsiz olduğunu belirtti...

Sosyal meyada ise temel Ali uzun'a yönelik çeşitli eleştiriler yapıldı.

İşte o paylaşım ve fotoğraf:

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV