Yılmaz gitti bu kez Erdoğna'a yaslandı

rize haber
rize haber

rize haber
rize haber

24 Haziran 2019 Pazartesi

Rize'li kadının isyanı:Bu ülkede kadın olmak suç mu?

Yılmaz gitti bu kez Erdoğna'a yaslandı

07 Ocak 2019 Pazartesi 11:13
Bu haber 614 kez okundu
Yılmaz gitti bu kez Erdoğna'a yaslandı

Bir dönem A.Mesut Yılmaz'ın kangası olduğunu her fırsatta  Yılnaz ailesiyle görüntü vermek için çaba sarf eden  Galatasaray’ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak bu kez sırtını hemşerisi Erdoğan'a yasladı.

Bazı iş ortakları tarafından usülsüz fatura işlemleri yaptığı ve bu sayede zengin olduğu iddia edilen Albayrak  sesi soluğu uzunzamandan beri çıkmamasına rağmen  bir anda Sabah "Gazetesinde roportaj vermesi tartışma konusu oldu.
Yılmaz ile dostluğunun ne olduğunu bilemiyoruz ancak "Erdoüanla dostluğum mrara kadar"  diyen Albayrak'ın 
o zamansız röporajı:
Galatasaray’ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak, "Pazara kadar değil, mezara kadardır dostluğumuz Erdoğan'la" dedi.

Abdurrahim Albayrak, Hükümete yakın Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'ın sorularını yanıtladı.

Ekonomiye ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Albayrak, "Herkesin içi rahat olsun. 2019'da ekonomi çok daha iyi olacak. Bakın; Dolar ve Euro yükseldi ama sonra yine düştü. Döviz yükseldiği dönemde korkmadım, o zor dönemi atlatacağımızı biliyordum" dedi.

"Ülkeni, devletini ve halkını seveceksin ve güveneceksin. Başka Türkiye yok. Bunun bilinciyle hareket etmeliyiz hepimiz. Türkiye'yi çekemeyenlere inat biz böyle davranmalıyız" ifadesini kullanan Albayrak, şöyle devam etti:

“Başkan Erdoğan ülkemizin iyi olması için çok çalışıyor. Başkanımızı çok eskiden beri tanıyorum. Kendisi hem rahmetli babamın Rize'den dostuydu, hem de benim abim. Pazara kadar değil, mezara kadardır dostluğumuz Erdoğan'la. Ülkesi için gece gündüz demeden çalışıyor. Ben yıllardır ulaşım sektöründeyim; yakından tanık oldum Türkiye'deki ulaşım alanındaki hizmetlerine. Bakın; yollarımıza, köprülerimize, otobanlarımıza. Çok ileri bir noktadayız. Eskiden yurt dışına gittiğimde oradaki güzel yolları, otobanları kıskandırdım. Şimdi Türkiye'de yapılanlar birçoğundan çok daha iyi. Bu, beni çok mutlu ediyor.”

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV