Vali bey AKP il başkanından hediye umre seyahati istedi
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

Vali bey AKP il başkanından hediye umre seyahati istedi

Vali Bey umreye gidebilecek mi ?

26 Mayıs 2020 Salı 00:56
Bu haber 1561 kez okundu
 Vali bey AKP il başkanından hediye umre seyahati istedi
 Vali bey AKP il başkandan hediye umre seyahati istedi

Vali Bey umreye gitmek istedi

Gençağa Karafazlı - Kuzeytvnet –Özel Haber

Mart ayında umreden gelen 500 kişinin karantina altına alınmadan evlerine gönderilmesi sonrası eleştirilen,  Rize valisi Kemal Çeber AKP Rize il başkanından hediye olarak ‘umre’ seyahati istemesi dikkat çekti.

Pandemi süreci nedeniyle hac ve umre seyahatlerinin yasaklı olduğu bir süreçte Rize valisi Kemal Çeber’in bugünden AKP il başkanından hediye olarak umre seyahati istemesi çeşitli tartışmalara neden oldu.

Sosyal medya paylaşımcıları yaşananların komedi olduğunu bu davranışların Devlet adamlığı ciddiyeti ile bağdaşmadığı şeklinde çeşitli yorumlar yaptılar.

Rize Valisi Kemal Çeber, yerel bir TV programında konuk olan AKP Rize il başkanı İshak Alim’den canlı yayın esnasına mesaj göndererek    Ak Parti İl Başkanı İshak Âlim’den, pandemi sonrası 'hediye' olarak kendisini umreye göndermesini istedi.Program yapımcısı vali Çeber’in mesajını sorgulamadan anında il başkanı Alim’e iletti.

AKP il başkanı Alim ise vali Çeberin mesajına , "Çok güzel, olabilir" diye karşılık verdi ve ardından vali çeber’den “”sayın valimizi parti il başkanlarını ağırlama sözü var bizde o sözün gereğini bekleriz” diye cevap vermesi dikkat çekti.

Sosyal medyadan tepki geldi

Görüntülerin sosyal medyada yayınlanması sonrası sosyal medya paylaşımcıları; “ 1 milyon 800 bin tl'lik makam aracı kullanan bir vali için hiç de pahalı sayılmayacak bir hediye”

Bir başka paylaşımcı ise ; “benide umreye gönder başkanım”

Derken ;”sunucu bulunmaz adam,mahale muhtarı yapmaz bunların yaptığını “

Bir başka paylaşımcı ,
bazen bazı insanları anlamakta çok zorlaniyorum,

bir diğer sosyal medya paylaşanı , 
Eğer doğruysa (ki D... paylaşmışsa tereddütüm yok) ilk defa bu kadar bu meslekte olmaktan hicap duydum. Üzgünüm,

bir diğeri,Boş mezar var mı? Ölmek istiyorum,

son bir paylaşımcı ise ; "boş mezar bile yoktur, kalmamıştır eminim :( Bize, ar-edep-utanma-yüzü kızarma- aza kanaat getirme- helal lokmadan başkasına bakmama-emeğinin karşılığını alma....vs öğretmişlerdi, iyi ki de öğretmişler. Büyüklerimizden utanmayı da öğrenmiştik ama şimdilerde büyüklerimizden utanır olduk"  paylaşımlar dikkat çekti. 

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV