19 Eylül 2018 Çarşamba

Külünkoğlu FETÖ dostluğu Dekana dayandı!!!

Sütlüoğlu'nu “FETÖ“cu Diye Şikayet Etti !

13 Mayıs 2017 Cumartesi 23:54
Bu haber 2829 kez okundu
 Sütlüoğlu'nu “FETÖ“cu Diye Şikayet Etti !

 SÜTLÜOĞLU'NU FETÖ'cu diye şikayet etti

Gençağa Karafazlı-Rize-Özel Haber

Çay işletmeleri genel müdürü Çevre eski bakanı Fethullah Gülen cemaatinin en sadık dostu olarak bilinen İmdat Sütlüoğlu na FETÖ'cu suçlaması

Bir süreden beri Rize'de yerel nabız adlı internet haber sitesinde  'Fethullah Gülen cemaatinin yakın dostu,cemaatın spansoru,oherkesi sorguluyor onu sorgulayan yok'şeklinde hakkında haberlerin yer alması sonrası çaykurda çalışan HDP ye oy verdiği için saldırıya uğrayan ardından hakkında soruşturma açılan ve yargılanan ancak erdoğan ve Sütloğlu'na hakaret ettiği gerekçesiyle tazminatsız iş akti fesih edilen 20 yıllık çaykur işçisi A.Bakan Çay işletmeleri genel müdürü İmdat Sütlüoğlu'nun FETÖ'cu olduğunu iddia ederek suç duyurususunda bulundu.

Suç duyurusunda bulunan ve savcılık talimatıyla Polis tarafından ifadesi alınan A.Bakan'ın  www.rizenabiz.com adlı haber sitesinin Sütlüoğlu ile ilgili yayınlanan haberleri belge olarak sunduğu öğrenildi.

HDP YE OY VERDİM SALDIRIYA UĞRADIM
Çay işletmeleri genel müdürü İmdat Sütlüoğlu hakkında suç duyurusunda bulunan 20 yıllık eski çaykur işçisi A.Bakan suç duyurusu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu;

"Ben yaklaşık 20 yıldan beri çaykur da kadrolu işçi olarak (2016 yılında atılana kadar)çalıştım.7 Haziran seçimlerinde HDP ye oy verdiğimi söylediğim için mesai arkadaşım tarafından çalıştığım iş yerimde saldırıya uğramıştım.Daha sonra saldırganın hakkında suç duyurusunda bulundum yapılan yargılamanın ardından saldırgan ceza aldı cezası daha sonra ertelendi.Hmen bunun kaibetinde İmdat Sütlü oğlu hakkımda soruşturma açtı ve yapılan soruşturma sonrası saldırıya uğrayan kişi olarak ben uyarı cezası ile cezalandırıldım AKP li olan saldırgana ise hiç bir şey yapılmadı.

ERDOĞAN VE SÜTLÜOĞLU'NA HAKARETTEN İŞTEN ATILDIM
Daha sonraki yıl çaykurun  randövülü çay alım politikasını çay üreticisi olarak eleştiren yorumları özel Facebokk sayfamada bir çayür eticisi olarak eleştirmiştim.Bu olay sonrası İmdat Sütlüoğlu ve cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiğim gerekçesiyle hakkımda soruşturma açıldı ve soruşturma sonrası tazminatsız olarak iş aktımın fesih edildiği tarafıma bildirildi.Bu duruma itiraz ettim ve mahkemeye baş vurdum Rize adliyesinde konuyla ilgili dava devamediyor. 

FETÖ CULARI ATAYAN O GÖREVDEN ALAN O
FETÖ operasyonları öncesinde Çaykur'da bazı memurları amir ve müdür olarak terfi ettiren İmdat Sütlüoğlu FETÖ eperosyanları sonrası kendi atadığı kişilere yönelik soruşturma açarak görevlerinden uzaklaştırdı.Bu konularla alakalı ve de Sütlüoğlu'nun Fethullah Gülen'in cemaatinin Rize'de 2013 yılında düzenlediği Türkçe olimpiyatlarında ana spansor olduğu ABD'ye ziyaretlere gittiği nabız haber sitesinde yer alınca,baktım kimse soruşturma açmıyor bende önce başbakanlığa dilekçe vererek Sütlüoğlu hakkında suç duyurusunda bulundum.

POLİS ÇAĞIRDI İFADE VERDİM
Suç duyurusu dilekçem sonrası Rize emniyet müdürlüğüne bağlı Cumhuriyet polis merkezinden çağrılarak savcılık talimatıyla ifadem alındı.
İfadem de nabız haberin yayınladığı haberleri belge olarak gösterdim.Ayrica 17/25 aralık sonrası gazete alımları devam etmiş Zaman gazetesinin aboneliğinin kesilmediğini bu aboneliğin zolra devam ettirildiğini söyledim aboneler bellidir zaten.

AKP'Lİ YÖNETİCİYİ KONUŞTURUN
Ayrica Çaykur rize sporun avukatları silivri ceza evinde tutuklu dedim,Öz Gıda İş sendikasına hukuksuz yetki veren hakim mahmut Altan antep te tutuklu dedim,AKP eski il yönetim kurulu üyesi Öz Gıda İş sendikasının bir süre yöneticiliğini yapan sonra kovulan İsmail Serdar'ı konuşturulmasını istedim.

ABD DE SPANSOR

Sütlüoğlu'nun önceden  Cemaatçı diye atadığı sonradan FETÖ cu diye görevden uzaklaştırdığı memurları konuşturun onlarda Sütlüoğlu'nun FETÖ'cu olduğunu söylüyorlar.
İmdat Sütlüoğlu  cemaatin Türkçe olimpiyatlarında ana spansor olduğunu, ABD de yapılan Türkçe olimpiyatlarında yine sponsor olduğunu,banada kumpas kurarak beni işten attılar bunu ispatlayabilirim dedim." şeklinde ifade verdiğini belirtti.
İMDAT SÜTLÜOĞLU DÖNEMİN BAKANI HAYATİ YAZICI TÜRKÇE OLİMPİYATLARINDA
ÖĞRENCİLERLE GÖRÜLÜYÖR

468x60 -->

    Yorumlar

Admatic Scroll 300x250 Ad Code START --> Admatic Scroll 300x250 Ad Code END -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV