SP adayından şok iddia”AKP muhalefet adaylarını tehdit ediyor”
27 Şubat 2020 Perşembe

Rize'li A.Kadir Kart'a ! Allah yürü kulum dedi

SP adayından şok iddia”AKP muhalefet adaylarını tehdit ediyor”

11 Mart 2019 Pazartesi 21:34
Bu haber 7973 kez okundu
SP adayından şok iddia”AKP muhalefet adaylarını tehdit ediyor”
Olay 53 adlı yerel haber çalışanlarını İyaret eden Saadet Partisi Rize belediye başkan adayı Av.Muhamet  kaçar  AKP Rize de  muhalefet parti adaylarını tehdit ettiğini iddia etti.
 Rize’de AK Parti’nin kaybetme ihtimali bulunan yerlerde muhalefet parti adaylarının aranarak tehditvari sözlerle yıldırılmaya çalışıldığına vurgu yapan Av. Kaçar, dayatmalara, aldatmalara son verilmesini gerektiğini belirterek sözlerini şöyle tamamladı: “Dayatmalara, aldatmalara son verilmesini istiyoruz. Özellikle rekor hesabı yapılmış olması. Dediğimiz gibi rekor kırılmış olsa ne olacak? Belediyeyi ve meclis üyelerinin tümünü AK Parti almış olacak ama geçmişte yapılmış olan yanlışlar belki de katlanarak devam edecek belki de önümüzdeki dönemlerde bu yanlışların düzeltilmesi, borçların ödenmesi konusunda daha zor bir durumla karşı karşıya kalacağız.

Aldığımız duyumlara göre bazı yerlerde farklı partilerden belediyelerin kazanılmasını göz önünde bulunduran AK Partili sorumlular, yetkililer o adayları arayarak “Sen nasıl bu işe cesaret ediyorsun, belediyenin bu kadar borcu var, sen bu borcu nasıl ödeyeceksin?” diye yıldırmaya teşebbüs ettiklerini görüyoruz. Bizde diyoruz ki son 15 yılda sizin elinizde, sizin kontrolünüzde şayet bu kadar borç yapılmışsa, işler içinden çıkılmaz bir hal almışsa 5 yıl sonra bunun düzeltileceğinin garantisi nerede? Aynı süreçte, aynı trendde devam ederse bugün şayet bir belediyenin 1 milyon borcu varsa veya 3 yıl olarak değerlendirirsek 3 milyon borcu varsa bu bir dönem sonra 4 milyon olacaktır. Biz diyoruz ki zararın neresinden dönersek kardır. Belki şu anda bunların telafisi mümkündür. Alacağımız tedbirlerle beraber bu hassasiyeti göstererek bu kötü gidişata tüm hemşerilerimizle beraber son verelim. Nasıl Rizemizde yapılacak olumlu işlerden hepimiz nasipleniyorsak olumsuz işlerden de hepimiz olumsuz etkileniyoruz. Bu hassasiyeti bütün hemşerilerimizin göstereceğine inanıyor, yapılacak mahalli seçimlerin Rizemize ve ülkemize hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum.”

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV