Rizeli'den kampanya tepkisi...
06 Haziran 2020 Cumartesi

CHP’li vekilden şok iddia; “ÇAYKUR,FETÖCÜ ÇAY TV’NİN UYDU PARASINI ÖDÜYOR”

Rizeli'den kampanya tepkisi...

"Kumanya mumanya bitti ne yiyicuk bilmem"

05 Nisan 2020 Pazar 12:03
Bu haber 1009 kez okundu
Rizeli'den kampanya tepkisi...
 

Adının "Ahmet Aksu" olduğunu söyleyen Rizeli bir vatandaş sosyal medyadan bir video yayınlayarak, evlerinde yiyeceklerinin tükendiğini fakat bu süreçte kendisinden bağış için 10 TL istendiğini söyledi ve tepki gösterdi.

23 Haziran İstanbul seçimlerinden sonra yaptığı konuşmayla sosyal medyada gündem olan ve çok paylaşılan Rizeli vatandaş, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” adlı milli dayanışma kampanyasına tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, koronavirüse karşı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” adlı milli dayanışma kampanyasını başlatmıştı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, son olarak yurttaşlardan 846 milyon 606 bin 155 TL bağış toplandığını açıklarken, kampanyayı eleştiren yurttaşlar da mevcut.

Adının "Ahmet Aksu" olduğunu söyleyen Rizeli bir vatandaş sosyal medyadan bir video yayınlayarak, evlerinde yiyeceklerinin tükendiğini fakat bu süreçte kendisinden bağış için 10 TL istendiğini söyledi. Rizeli vatandaş, “Bir borcum olsa hemen bulursunuz beni. Şimdi niye bulmuyorsunuz, bu adam evde ne yiyor bir bakın ona” diye tepki gösterdi.

SEÇİMLERDE DE İSYAN ETMİŞTİ

Rizeli vatandaş, 23 Haziran İstanbul seçimlerinde de AKP'nin ayarladığı araçlarla İstanbul'a götürülen seçmenlerin ortada bırakıldığını söylerek isyan etmişti. Rizeli vatandaş, “Tu Allah belanızı versin Rizeli ne yaptı size” ifadelerini kullanmıştı.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV