Rizeli Delal :BEN AKP YE 18 YIL BEDENİMİ VERDİM GÖKÇEK BENİ BİTİRDİ!!!
19 Ocak 2020 Pazar

Çaykurdan skandal karar!!!

Rizeli Delal :BEN AKP YE 18 YIL BEDENİMİ VERDİM GÖKÇEK BENİ BİTİRDİ!!!

06 Kasım 2019 Çarşamba 12:46
Bu haber 1148 kez okundu
Rizeli Delal :BEN AKP YE 18 YIL BEDENİMİ VERDİM GÖKÇEK BENİ BİTİRDİ!!!
 

Ankara'da esnaflık yapan Hüseyin Delal, Melih Gökçek zamanında kentte aylarca süren altyapı çalışmaları yüzünden iş yapamaz hale geldiğini ve icralık olduğunu söyledi.

Gençağa KARAFAZLI-Eren Birce.Karafazlı

Ankara'da esnaflık yapan Hüseyin Delal, Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek döneminde başlayan altyapı çalışması ile işlerinin durduğunu ve iflas ettiğini söyleyerek suç duyurusunda bulundu. Evine haciz gelen Delal, yaşadığı mağduriyetin çözülmesi için başta hemşehrisi olan Rizeli milletvekillerinin, ardından bazı bakanların kapısını çaldığını, son olarak da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mektup yazarak çözüm aradığını söyledi.
"BİTMEYEN ALTYAPI ÇALIŞMASI BENİ 900 BİN LİRA ZARARA UĞRATTI"
Delal yaşadıklarını şöyle anlattı: Ben Ankara'da yaşayan Rizeli esnaf bir vatandaşım. 9 Nisan 2016 tarihinde Ankara ‘Şura Karadeniz Unlu Mamulleri’ adlı bir işyeri açtık. Ardından, 15 Temmuz 2016’dan sonra 3 aylık bir işyeri olarak zarar gördük. İş yerimizi önce kapatmaya karar verdik. Daha sonra ortağımla yaptığım istişare sonucunda dükkanı kapatmaktan vazgeçip borçlanarak iş yerini ben devraldım. Gece gündüz çalışarak yavaş yavaş da olsa borçları ödemeye başladım. Tam düzlüğe çıktım derken bu sefer Ankara Büyükşehir Belediyesi 4 Mayıs 2017 tarihinde altyapı çalışması başlattı. Önce elektrik, ardından kanalizasyon, sonra cadde kazma, asfalt ve son olarak da kaldırım çalışması başlatıldı. Yaklaşık on ay boyunca devam eden bu çalışmalar doğrudan dükkanımı etkiledi. Bu çalışmalar sebebiyle uğradığım zarar tam 900 bin lira.
"BAŞVURMADIĞIM DEVLET KURUMU KALMADI"
“Mağduriyetimin çözülmesi için başta belediye olmak üzere devlet kurumlarına başvurdum” diyen Delal, “İçişleri Bakanlığına başvurdum, müfettiş istedim ancak konunun araştırılması için izin verilmedi. Sayın Bakanın kendisiyle görüştüm, 'Sorunu çözün' talimat verdi, bürokrasi çözmedi. Melih Gökçek’in 4 yıllığına altyapı çalışmalarını yapması için anlaştığı şirket acaba ne kadar para aldı?” diye sordu.
EVİNE HACİZ GELDİ
30 tane icralık dosyasının olduğunu dile getiren Hüseyin Delal’in evine ise haciz geldi. “Bugün kapıma icra geldi, eşyalarım haczedildi” diyen Delal, “Bugün bana yapılan zulüm AKP iktidarının zulmüdür. Ben AKP’ye 18 yıl bedenimi verdim, bugün bu yapılanlarla bedenimi aldılar, ezdi geçtiler. Size yazıklar olsun, hiçbirinize hakkımı helal etmiyorum” ifadelerini kullandı.
watch
söyledi.

view-source:https://www.youtube.com/watch?v=gHzWPWhg_UE&feature=youtu.be

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV