Rize’de İşadamlarına Melek Yatırımcılık Anlatıldı
05 Haziran 2020 Cuma

CHP’li vekilden şok iddia, “zarar eden Çaykur fetöcü bir tv’nin uydu kirasını ödüyor!

Rize’de İşadamlarına Melek Yatırımcılık Anlatıldı

İşadamlarına Melek Yatırımcılık Anlatıldı

11 Ocak 2014 Cumartesi 16:14
Bu haber 1067 kez okundu
Rize’de İşadamlarına Melek Yatırımcılık Anlatıldı
Foto galeriye git  Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Rize Şubesinde Avrupa Birliği Melek Yatırım Komisyonu Başkanı Paulo Andrez ve Dünya Girişim Forumu Türkiye Özel Temsilcisi Baybars Altuntaş’ın katılımıyla ‘Melek Yatırımcılık’ konusunda söyleşi programı düzenlendi.


MÜSİAD Rize Şube Binası Konferans Salonu’nda MÜSİAD üyelerinin katılımıyla yapılan söyleşi programında Dünya Girişim Forumu Türkiye Özel Temsilcisi Baybars Altuntaş toplantının konusuna geçmeden önce girişimcilik konusunda katılımcı konuklara bilgiler aktardı.
Avrupa Birliği Melek Yatırım Komisyonu Başkanı Paulo Andrez, ‘Melek Yatırımcılık’ konusunda MÜSİAD üyelerine yapmış olduğu sunumunda “Henüz başlangıç aşamasında olan bir iş fırsatına, ileriki süreçlerde kurulacak işletmenin büyümesi ve gelişmesi için, sermaye ve bilgi birikimi sağlamasına ‘Melek Yatırımcılık’ ve bilgi sahibi, profesyonel iş geçmişi ve finansal birikimi olan; fırsat olarak nitelendirdiği girişimlere ihtiyacı olan yatırımı yapan kişiler ise ‘Melek Yatırımcı’lardır. Avrupa’da yılda 5 milyar Euro melek yatırım gerçekleştirilmektedir. Dünyada Melek Yatırımcılık konusunda en gelişmiş ülke Amerika’dır.” dedi. ‘Melek Yatırımcılık’ sistemiyle ilgili bilgiler aktaran Paulo Andrez, google, facebook, twitter ve daha birçoğunun bu sistemi kullanarak ortaya çıktığını söyledi.
Yaklaşık iki saat süren programda katılımcı konukların sorularına cevap verdikten sonra Şube Başkanı Mahmut Dabak tarafından konuklara; çay, Rizespor atkısı, Rize’yi ve MÜSİAD üyelerini tanıtan bir set hediye edildi.    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV