Rize’de corona virüsü skandalı!!!
07 Nisan 2020 Salı

“Rize’yi patlamaya hazır bombaya dönüştürmeyin”

Rize’de corona virüsü skandalı!!!

20 Şubat 2020 Perşembe 01:00
Bu haber 4979 kez okundu
Rize’de corona virüsü skandalı!!!
 

Gençağa karafazlı-rize

Geçen hafta Tayland'a giden bir kişi, yüksek ateş ve öksürük şikâyetiyle Rize Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Doktorlar hastayı, corona virüsü şüphesiyle tedbir amaçlı gözlem altına aldı.

Yapılan tahlillerin ardından alınan numuneler incelenmek için Ankara'ya gönderildi.

Genel durumunun iyi olduğu belirlenen hastanın eşi ve çocuğunda ise herhangi bir gribal enfeksiyon gözlenmediği bilgisine ulaşıldı.buraya kadar her şey gayet normal ..

Trabzon’sevk edildi!

Rize Devlet hastanesinde yatan Hastanın daha sonra ileri tetkik ve tedavi için acil olarak Ambülânsla Trabzon kaşüstü kanuni eğitim ve araştırma devlet hastanesine gönderildiği hazırlanan bir sevk raporuyla ortya çıktı.

Hasta hala Rize’de

Rize devlet hastanesi tarafından hastayla ilgili düzenlenen sevk raporunda hastanın corona virüsü tanısıyla acil olarak Trabzon’a gönderildiği belirtilmesine rağmen hastanın eşi ile birlikte Rize devlet hastanesinde kontrol altına tutulduğu ortaya çıktı.

Haberimiz yayınlandığı saatlerde editoryamıza gelen bilgilere göre 

 Hastanın eşi ile birlikte Şu anda izolasyonda oldukları eşinde (kadın)Herhangi bir bulguya rastlanmadığı ancak hastada  ateş olduğu ve izolasyonda olduğu ayrica şu saatlerde hastane yönetimi toplanmış Ankaradan gece 01 den sonra gelmesi beklenen tahlşl sonuçlarına göre hareket edileceği öğrenildi.

Sev raporu neden düzenlendi?

Rize de ortays çıktığı iddia edilen bu vaka sonrası hastanede çalışan ve hasta olarak yatan bi çok hasta ve yakını yaşananlardan oldukça tedirginlik duyduğu öğrenilirken hastanede refaketçi olan bir hastanyakını esitorya daki arkadaşlarımıza “siz hastanın trabzon a sevk edildiğini gittiğini yazmışssınız bu doğrumdeğil bahse konu hasta hala Rize devlet hastanesindedir yetkililer hazırladığınsevknraporu ile napmsya çalışıyorlar?” Şeklinde bir bilgi notu ilettiler.

Rize nabız muhabirleri yaptığı araştırma sonucu hastanın iddia edildiği gibi halen Rize devlet hastanesinde kontrol altına tutulduğu ortaya çıktı.

Şimdi soruyoruz;

Ankara dan tahlil sonuçları gelmeden virus adı neden kondu?

Hasta Rize devlet hastanesinde gözlem altına tutulmasına rağmen Trabzon’a sevk edildiğine dair rapor neden hazırlandı?

Umarız yetkililer bu sağlıksız organizasyonla ilgili sağlıklı bir açıklama yapar kamuoyuda rahatlar...!

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV