RİZE İYİ PARTİ’DE CİVELEK GİTTİ GÜRSÜ GELDİ
23 Ağustos 2019 Cuma

ÇAY-KUR PATRONU ALİM ADRES ŞAŞIRDI

RİZE İYİ PARTİ’DE CİVELEK GİTTİ GÜRSÜ GELDİ

07 Şubat 2019 Perşembe 10:15
Bu haber 649 kez okundu
RİZE İYİ PARTİ’DE CİVELEK GİTTİ GÜRSÜ GELDİ
RİZE İYİ PARTİ’DE 

İyi parti Rize Merkez ilçe Başkanı Osman Civelek genel Merkez tarafından görevinden alınarak yerine İyi Parti İl yönetim Kurulu üyesi Aşkın Gürsu atandı.

İl başkanlığı sürecinde Genel merkez tarafından il başkanlığına atanmayınca parti tabelasını değiştiren Osman Civelek, bir süredir görevinden alınacağı konuşuluyordu.

Yeni Başkan Aşkın Gürsü

İyi Parti Rize Kurucu ilçe Başkanı Osman Civelek parti Genel Merkezi tarafından görevden alınarak yerine il başkan yardımcısı Aşkın Gürsü atandı

İyi Parti Rize Merkez ilçe Başkanlığına atanan Aşkın  Gürsu  yaptığı açıklamada, “Genel merkezimizin almış olduğu karar ile Rize İyi parti merkez ilçe başkanlığına getirildim. Beni bu göreve laik gören Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendiye, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımız Koray Aydın Beyfendiye, tüm genel merkez yöneticilerine ve il başkanımız Ayşegül ÖZYANIK hanımefendiye  sonsuz teşekkür ediyorum.  31 mart seçimleri öncesi genel merkezimizin almış olduğu bu karara daha önceden olduğu gibi saygı duyuyorum.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl partimizin kuruluş aşamasında, daha sonraki kongre süreçlerinde ve sonrasında seçimlerde aktif olarak rol almıştım. Merkez ilçe başkanlığı görevine atanmadan önce Rize İyi parti İl başkan yardımcılığı görevimi yürütmekteydim. Rize İyi parti Merkez ilçe yönetimini oluşturan bu günlere kadar getiren, seçimlerde göstermiş olduğu üstün özveri ile çalışmalarını yürüten kurucu ilçe başkanımız Sayın Osman CİVELEK beyfendiye partimiz ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.

Bundan sonraki süreçte de partimizi bir adım daha ileriye taşımak için birlikte hareket etme arzusu içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. Tarafımıza yüklenen sorumluluğun bilincinde gece gündüz dur durak bilmeden çalışmalarımızı devam ettireceğimizi belirtmek istiyorum. İyi Partili olmanın vermiş olduğu gururun sebebi olan herkesi gönül kapılarını açmaya ve birlikte hareket etmeye davet ediyorum. İnşallah Rize’ye iyi geleceğiz” dedi.

İlyas GÜR

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV