Rize' de Koronavirüs' den İlk Ölüm Yaşandı!!!
07 Haziran 2020 Pazar

CHP’li vekilden şok iddia; “ÇAYKUR,FETÖCÜ ÇAY TV’NİN UYDU PARASINI ÖDÜYOR”

Rize' de Koronavirüs' den İlk Ölüm Yaşandı!!!

26 Mart 2020 Perşembe 19:24
Bu haber 1936 kez okundu
Rize' de Koronavirüs' den İlk Ölüm Yaşandı!!!

Rizenabız - Özel Haber


Tedbirsizlik Can Almaya Devam Ediyor...

Covid-19 salgınının ülkemizde yayılımının en aza indirilmesi amacı ile bu salgınla mücadeleyi ve etkilerinin azaltılmasına yönelik yetkililerin “Evde Kalın, Sosyal Mesafe Kuralına Uyun” çağrılarının, yaşanan ölüm olayları sonrası ne derece önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı.


İstanbul’ dan Geldi ve Hastalandı

Rize’ nin bir merkez Kendirli beldesinde yaşayan S. Y. (67)' nin  yaklaşık bir ay önce gittiği İstanbul’ dan memleketi Rize’ ye döndükten sonra tedavi gördüğü RTEÜ Eğitim Araştırma Hastanesi' nde yaşamını yitirdi.

Esnaflık Yapan S. Y. bir ay önce gittiği İstanbul' da yurt dışından gelen tanıdıklarını ziyaret ettiği ardından da memleketi Rize’ ye döndüğü öğrenildi. Yaklaşık bir hafta önce rahatsızlığı nedeni ile tedavi altına alındı ve edinilen bilgilere göre de S. Y’ nin yapılan testinin Pozitif çıktığı ve RTEÜ Eğitim Araştırma Hastanesi' nde tedavi gördüğü bugün ise yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Yaşamını yitiren S. Y.’ için tedbir amaçlı cenaze merasiminin yapılmadığı ve cenazesinin defin işlemleri cami imamı ve yetkililerce gerçekleştiği belirtildi. S.Y.‘ nin yakınlarının da sağlık kontrollerinin ise yapıldığı gelen bilgiler arasında.


    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV