Rize de AKP FETÖ’cu bilinen Çay TV yi tercih etti
19 Ocak 2020 Pazar

Çaykurdan skandal karar!!!

Rize de AKP FETÖ’cu bilinen Çay TV yi tercih etti

19 Haziran 2018 Salı 11:47
Bu haber 7498 kez okundu
Rize de AKP FETÖ’cu bilinen Çay TV yi tercih etti
 AKP Rize de FETÖ cu bilinen ÇAY TV ile anlaşmış.
Ulusal yandaş medya derken yerel yandaş medyada üzerine düşen görevi yapıyor.
AKP ninin Rize milletvekili adayları FETÖ yandaşı Cemal Külünkoğlu nun ortağı olduğu Çay TV ile anlaşma yaparak seçim çalışmalarını yatınlamaya devam ediyor.
Ulusal yayin yapan Kaçkar TV ile hiç bir anlaşma yapmadığı iddia edilen AKP yöneticilerinin FETÖ üyeliği suçlamasıyla hakkında suç duyurusunda bulunulan ve ABD ye kaçan Cemal Külünkoğlu nun ortağı olduğu TV de hergün boy göstermeleri kamuoyunda büyük tepki aldı.
Her alanda ayrımcı bir siyaset anlayışı uygulayan AKP yöneticileri Rize de çeşitli yerlerde halkın tepkisiyle karşılaştıklarında bu tepkilerin Çay TV ekranlarından da yayınlanmaması nasıl bir anlaşmanın yapıldığı gerçeğini ortaya koyuyor.
Bilindiği gibi FETÖ cu Çay TV ortağı Cemal Külünkoğlu FETÖ üyeliği nedeniyle hakkında suç duyurusunda bulunulmuş ardından ABD ye kaçmıştı.
Külülğnkoğlu ‘nabız habere yaptığı açıklamalarda ise ABD ye gitmek için vize alamadığını ancak o tarihlerde ki bakan dostu sayesinde ABD ye gidebildiğini açıklamıştı.
Külünkoğlu ayrica Gülen ile hiç bir dönem görüşmediğini açıklamış bu açıklamaları sonrası Rize de tutuklanan ve Ağır ceza mahkemesinde ifade veren Z.Çemberci “ben ABD ye hayatımda bir kez Cemal in kardeşi Mustafa Külünkoğlu ile gittim bizi Cemal Karşıladı ardından Pesivanya ya Gülen in malikanesine gittik ikinci katta büyük bir salonda uzunca bir yemek masasında Gülen ile beraber yemek yedik ve burada Cemal bizi tanıştırdı.Gece yi Gülen in malikanesine geçirdik ertesi gün Cemal de kaldık ve Türkiye ye döndüm.Ben hayatımda bir kez ABD ye gittim Cemal Rize den başka iş adamlarını Gülen e götürüyordu”şeklinde ifade vermişti.
İşte FETÖ Bun has adamı Külünkoğlu nun TV sinde AKP li adaylar şimdi kamp kurmuş durumda.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV