Rize Belediyesi işçilerinden anlamlı destek
06 Haziran 2020 Cumartesi

CHP’li vekilden şok iddia; “ÇAYKUR,FETÖCÜ ÇAY TV’NİN UYDU PARASINI ÖDÜYOR”

Rize Belediyesi işçilerinden anlamlı destek

Rize Belediyesi Çalışanlarından ‘’Biz Bize Yeteriz Türkiye’m’’ Destek

03 Nisan 2020 Cuma 14:00
Bu haber 574 kez okundu
 Rize Belediyesi işçilerinden anlamlı destek

Rize Belediyesi işçilerinden anlamlı destek

Rize Belediyesi Çalışanlarından ‘’Biz Bize Yeteriz Türkiye’m’’ Destek

Gençağa KARAFAZLI.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan  ‘‘Biz bize yeteriz Türkiye’m’’ kampanyasına Rize Belediyesinde çalışan bir Grup İşçiden destek geldi.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılan yeni koronavirüs (Covid-19) Pandemi  etki Türkiye’yi de her geçen gün etkisi altına almaya devam ediyor.

Yaşanan gelişmeler karşısında, geçen hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan  ‘‘Biz bize yeteriz Türkiye’m’’ kampanyasına yönelik illerde başlayan destekler devam ederken bir destekte Erdoğan’ın memleketi Rize den geldi.

Rize belediyesinde çalışan bir grup işçi maaşlarından kesinti yapılarak ‘’BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM’’ kampanyasına aktarılması istedikleri talep dilekçelerini ilgili makama ilettiler.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Belediye çalışanı Ruşen KUK;

Bugün ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bu zorlu sürecin birlik ve dayanışma ile aşabileceğimiz bilinci ve sorumluluğuyla, bütün dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de bir çok vatandaşımızın yaşamını etkileyen yeni Covit-19 koronavirüsü nedeni ile mağdur olan kardeşlerimize destek olabilmek için birlik ve beraber içerisinde odluğumuzu göstermek için bizler, Rize Belediyesi çalışan işçileri olarak imkânlarımız dâhilinde katkı sunmak istedik.

Bir çok gelişmiş ülkelerde insanların karşılaştığı zorluklar o gelişmiş olduğu iddia edilen ülkelerin çaresizliğini hep birlikte görüyoruz. Bu ülkelerin bazılarında insanlar yaşananlar karşısında adeta yaşamlarıyla baş başa bırakılmış durumdadırlar.

Bizler ülkemizde birlik ve dayanışma örneği olan “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM’’ sloganıyla haydi dayanışmaya diyoruz tüm vatandaşlarımıza acil şifa, fedakârca çalışmalarına aralıksız devam eden sağlık çalışanlarımıza sevgilerimizi sunuyoruz” dedi    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV