RİZE AKP SAHAYA İNMEYE HAZIRLANIYOR
05 Nisan 2020 Pazar

Rize Milletvekili “Kendirli beldesinde 6 vaka var” açıklaması tepki çekti

RİZE AKP SAHAYA İNMEYE HAZIRLANIYOR

AKP ADAYLARI NEZAMAN ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK MERAK KONUSU

21 Ocak 2014 Salı 18:30
Bu haber 1875 kez okundu
 RİZE AKP SAHAYA İNMEYE HAZIRLANIYOR
 RİZE AKP SAHAYA İNMEYE HAZIRLANIYOR

Rize de bütün partiler belediye başkan adaylarını belirleyerek çalışmalarına başlarken AKP Rize belediye başkan adayını belirlemesine rağmen çalışmalar başlatmaması Rize kamuoyunda hala merak konusu olmaya devam ediyor.

Rize kamuoyu AKP belediye başkan adaylarının ne zaman çalışmaya başlayacağını merakla beklerken AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti İl Teşkilatı olarak adayların açıklanması ile sahaya ineceklerini söyledi.

Dün AK Parti il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve ilçe seçim koordinatörleri toplantısı, parti il teşkilatında, İl Başkanı Ayar başkanlığında yapıldı. Toplantıda, 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi yürütülen çalışmalar değerlendirildi.

SEÇİM STRATEJİSİNİ BELİRLEDİK

Ayar, il teşkilatı olarak yerel seçimler öncesi saha çalışmalarına başlamak için genel merkezin ilçe ve belde adaylarını açıklamasını beklediklerini ifade etti. İlçe ve belde başkan adaylarının açıklanacağı güne kadar son hazırlıkların yapıldığını ve çalışmaların mutfak aşamasında devam ettiğini belirten Ayar, "AK Parti il teşkilatı olarak adayların açıklanması ile sahaya ineceğiz. İl teşkilatımız ve seçim koordinasyon merkezimiz ile en ince ayrıntısına kadar seçim stratejilerimizi belirledik" dedi.

Anahtar Kelimeler: RİZEAKP

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV