Paliç yine yalvardı!
23 Şubat 2020 Pazar

Erdoğan'ın Köylüleri Gözaltına Alındı

Paliç yine yalvardı!

13 Nisan 2019 Cumartesi 10:10
Bu haber 555 kez okundu
Paliç yine yalvardı!
Bir çok sivil toplum kuruluşu tarafından eleştirilen ve çay üreticilerinin  haklarını savunmadığı gerekçesiyle çay üreticileri tarafından bir çok kez istifası istenen Ziraat odası başkanı her yıl oluğu gibi bu yılda yaş çay taban fiyatı konusunda sınıfta kaldı.Paliç yaş çay taban fiyatı isteği iktidarı rahatsız etmeyecek tarzda seslendirmeye başladı. 
Rize Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç, bu yıl yaş çay kilogram taban fiyatının, desteklemeyle 3 lira 10 kuruş olmasını istediklerini bildirdi.

Paliç, yaptığı yazılı açıklamada, 2018 yılında yaş çay taban fiyatının desteklemeyle 2 lira 45 kuruş olduğunu belirtti.

Bu yıl hava ve iklim şartlarının iyi gideceğini aktaran Paliç, bu nedenle daha verimli yıl geçireceklerini umduklarını kaydetti.

Paliç, yaş çayda taban fiyatının artırılması gerektiğine işaret ederek, "Bu yıl yaş çay kilogram taban fiyatının desteklemeyle 3 lira 10 kuruş olmasını talep ediyoruz. İnşallah yetkililerimiz bunu dikkate alarak vatandaşımızı ve üreticimizi memnun edecek fiyat verir." ifadelerini kullandı.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV