23 Ekim 2018 Salı

Külünkoğlu FETÖ dostluğu Dekana dayandı!!!

Nabız habere bir erişim engeli daha

11 Mayıs 2018 Cuma 11:52
Bu haber 432 kez okundu
Nabız habere bir erişim engeli daha

Geçen ay Çaykur eski genel müdürü İmdat Sütlüoğlu ile ilgili 5 habere FETÖ cu bilinen ÇAY TV nin sahibi ABD de kaçak olan Cemal Külünkoğlu na ait 6 habere getirilen erişim yasağı sonrası bu kez  AKP li Bağcılar belediyesi ile ilgili bir habere erişim yasağı geldi.
İşte yasak gelen o haberin başlıkları:

 AKP'li baba-oğula Bağcılar Belediyesi'nden 5 yılda 3 milyon liralık 11 ihale AKP'li Hasan Turan’ın vekil olduktan sonra oğluna devrettiği şirketin AKP’li Bağcılar Belediyesi’nden beş yılda 11 ihale aldığı ortaya çıktı

AKP İstanbul milletvekili Hasan Turan’ın 2011 yılında kurduğu; vekil olduktan sonra oğluna devrettiği aile şirketi AKP’li Bağcılar Belediyesi’nce ihya edilmiş.  Cumhuriyet'ten Aykut Küçükkaya'nın haberine göre, hem baba Turan hem oğul Turan döneminde 5 yılda Bağcılar Belediyesi’nden 11 ihalede toplam 3 milyon TL almış. Baba, oğul aile şirketinin belediyenin Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün açtığı ihalelere ‘büyük ilgi’ gösterdiği dikkat çekiyor. Vekilin seçim bölgesi Bağcılar’da kurulu şirket diğer kamu kuruluşlarından da 4 ihalede yaklaşık 250 bin TL kazanç sağlamış. 

 5651 sayılı Kanun’un 6/A maddesi uyarınca, Kanun’un 9. maddesine göre ekteki udf dosyasında belirtilen karar ( BAKIRKÖY 1. SULH CEZA HAKİMLİĞİ'nin 09.05.2018 tarih ve 2018/3324 D. İş) Birliğimize tebliğ edilmiş olup, 5651 sayılı Kanun’un 9 uncu maddesi çerçevesinde mahkeme hükmünde belirtilen içeriğe erişimin engellenmesi kararı tarafımıza iletilmiştir. Ancak “HTTPS protokolüne” tabi içeriklere erişimin engellenmesi teknik olarak mümkün olmadığından söz konusu hak ihlali teşkil eden içeriklerin yayından kaldırılmasını ve tarafımıza ivedilikle bilgi verilmesini rica ederiz.

468x60 -->

    Yorumlar

Admatic Scroll 300x250 Ad Code START --> Admatic Scroll 300x250 Ad Code END -->
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV