Muharrem İnce'den Haber Global'de Erdoğan tepkisi! Canlı yayını terk etti
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

Muharrem İnce'den Haber Global'de Erdoğan tepkisi! Canlı yayını terk etti

BEN KİMSEDEN KORKMUYORUM

30 Mayıs 2020 Cumartesi 00:22
Bu haber 1968 kez okundu
Muharrem İnce'den Haber Global'de Erdoğan tepkisi! Canlı yayını terk etti
 CHP'li Muharrem İnce, Haber Global'de katıldığı programda konuşmasının kesilip ekrana Erdoğan'ın konuşmasının verilmesi sonrası canlı yayını terk etti
24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Haber Global'de katıldığı programda konuşmasının kesilip ekrana AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasının verilmesi sonrası canlı yayını terk etti.

Muharrem İnce'nin "Ben gururumla kimseyi oynatmam. Kendi kendinize devam edin arkadaşlar" diyerek canlı yayını terk etmeden önce Haber Global yönetimine tepki gösterdiği konuşması şöyle:

"Birincisinde "Okçular Vakfı'ndaki konuşmasını vermeyeceğiz" dediniz, verdiniz. İkincisinde, ben konuşuyorum burada. Otuz beş televizyon onu veriyor zaten. Üçüncüsünde benden habersiz tekrar acilen beni kesip ona bağlanıyorsunuz. Ben bir daha sizin yayınlarınıza katılmayacağım.

Türkiye bu faşist düzenden kurtulacak. Otuz beş televizyonda Erdoğan konuşuyor, onun karşısında 2 yıl önce rakip olmuş birisiyim ben. Ben gururumla kimseyi oynatmam. Kendi kendinize devam edin arkadaşlar.

Bu saygısızlıktır, Türkiye bunu hak etmiyor. Erdoğan'ın babasının malı değildir Türkiye Cumhuriyeti. Ben Erdoğan'dan korkmuyorum. Sözlerimi söyleyeceğim arenalar vardır, sokaklar vardır. Konuşsun otuz beş televizyonda, bir tanesinde de ben konuşayım. Niye kesiyorsunuz? Böyle olmaz.

Erdoğan bu memleketin kurucusu değil, sahibi değil. Çağırıyorsanız buraya birisini konuşturacaksınız. Size söylemiyorum, patronlarınıza (Haber Global'ın sahibi Azeri iş adamı Elnur Abdullayev) söylüyorum. Çağırmayın o zaman kardeşim, ben kimseye yalakalık yapamam.

Ben sadece AK Parti'ye karşı değil, Cumhuriyet Halk Partisi'nde de demokrasi mücadelesi vermiş bir insanım. Türkiye'nin demokrasi mücadelesine ihtiyacı vardır. 16 milyon insan oy vermiş bana, bu insanlara saygısızlık olarak görüyorum."

İnce'nin stüdyoyu terk etmesinin ardından program reklam arası verdi. 

İşte o anlar:

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV