'MECİ' SINIRLARI AŞTI MARMARİS'TE HAYAT BULDU

banner100

10 Ağustos 2020 Pazartesi

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

'MECİ' SINIRLARI AŞTI MARMARİS'TE HAYAT BULDU

Meci’yi Marmaris’e taşıdı

17 Temmuz 2020 Cuma 21:46
Bu haber 4699 kez okundu
'MECİ' SINIRLARI AŞTI MARMARİS'TE HAYAT BULDU
Fındıklı CHP Belediye başkanı Ercüment Şahin Cervatoğlu'nun hayata geçirdiği MECİ çalışma ve dayanışması ilçe sınırlarını aştı Muğla , Marmaris te hayat buldu.

Gençağa Karafazlı- Kuzeytvnet -Özel Haber


Başkan Cervatoğlu'nun "MECİ dünü bilip, bugünü okuyup, yarını örgütleyebilmek ve paylaşabilmektir” diye tanımladığı MECİ'yi hemşerisi İmdat Avcı Fındıklı halkı adına MECİ'yi Marmariste hayata geçirerek Marmaris koylarını temizleyeceğini açıkladı.

Avcı, Marmaris'teki teknesinde "Bu teknenin sahibi İmdat AVCI hiç bir çikar beklemeden gönüllü olarak Rize Fındıklı belediyesi adına ,Marmaris'in tüm koylarını temizleyeceğine söz veriyor" yazılı pankartı ile duyurdu.

Fındıklı belediyesinden teşekkür 


Fındıklı belediyesi Avcı'nın bu duyurusu sonrası ;"Sosyal toplumcu belediyecilik anlayışıyla yönetimlerimize halkımızın katılımını önemsemekteyiz. Bu kapsamda tüm çalışmalarımızı MECİ (İMECE) anlayışıyla sürdürmekteyiz. MECİ yardımlaşmaktır, paylaşmaktır, barıştır, kardeşliktir, üretimdir, aydınlık yarınlarımızdır, sözün, yetkinin, kararın ve iktidarın halkta olmasıdır. MECİ karşılık beklemeden insanlık adına, doğamız yararına insanlığa hizmet etmektir. MECİ birlikteliktir, herkesin ihtiyacını kolektif bir anlayışla ortak çalışma yürüterek karşılayabilmektir. Fındıklı’da MECİ daha anlamlıdır. MECİ; dünü bilip, bugünü okuyup, yarını örgütleyebilmek ve paylaşabilmektir” dedi.

Meci’yi Marmaris’e taşıyan, Fındıklı adına gönüllü olarak Marmaris’in tüm koylarını temizleyen İmdat Avcı’ya ve dostlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Biz ülkemizin her yanında imeceyle yaşamı güzelleştirmeye çalışan büyük bir aileyiz.Umudumuzu büyüttünüz, iyi ki varsınız" mesajı yayınladı.


    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV