Kalyoncu Plajındaki ağaçlar kesildi Kalyoncu tepki gösterdi

banner100

13 Ağustos 2020 Perşembe

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

Kalyoncu Plajındaki ağaçlar kesildi Kalyoncu tepki gösterdi

“yüreğiniz hiç mi sızlamadı”

16 Temmuz 2020 Perşembe 12:48
Bu haber 1834 kez okundu
Kalyoncu Plajındaki ağaçlar kesildi Kalyoncu tepki gösterdi
Kalyoncu Plajındaki ağaçlar kesildi Kalyoncum tepki gösterdi

“yüreğiniz hiç mi sızlamadı”

Gençağa KARAFAZLI-Kuzeytvnet -Özel Haber

Rize’nin Alipaşa mahallesinde Kalyoncu Plajı olarak bilinen ve Rize Belediyesi tarafından işletilen Aile plajında bulunan ağaçların belediye tarafından kesilmesine mahalle sakinlerinden Ali Kalyoncu tepki gösterdi.

İyi parti il yönetim kurulu üyesi olan Ali Kalyoncu, Rize belediyesi park ve bahçeler müdürlüğü tarafından plaj girişinde bulunan ağaçların kesilmesine, ‘bu ne acımasızlık ne isterdiniz o güzelim ağaçlardan’ diyerek tepki gösterdi.

İnsanlar yeşillikle içinde denize giriyordu

Kalyoncu; “Burada bulunan aile plajı belediye tarafından düzenlenmeden önce Rize halkının gelip gittiği bir yerdi. Uzunca yıllardan beri sahil boyu plajın olduğu alanda çeşitli ağaçlar diktik ve burası adeta yeşil bir alan olmuştu. Daha sonra Rize belediyesi buraları düzenledi ve Rize merkeze yakın insanların rahatlıkla güvenli bir şekilde denize girebileceği bir plaja dönüştürdü. Yeşillikler içerisinde insanlar pikniklerini de yapıyorlardı.

Hiç mi yüreğiniz sızlamadı

Rize belediyesi park bahçeler müdürlüğü geçen gün gelip buradaki kocaman ağaçları acımasızca kesti. Bu nasıl bir anlayış neden bu ağaçları kesiyorsunuz? Bunu yaparken hiç mi yüreğiniz sızlamadı.

Belediye yi aradım park bahçeler müdürlüğü bize verilen talimatı yerine getirdik diyor ancak talimatı kimin verdiği bir türlü öğrenilemiyor yazıklar olsun” diyerek ağaçların kesilmesine tepki gösterdi.
    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV