İyi Parti Rize'de Özyanık Rüzgarı
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

İyi Parti Rize'de Özyanık Rüzgarı

Delegeler salona sığmadı

26 Haziran 2020 Cuma 12:04
Bu haber 2205 kez okundu
İyi Parti Rize'de  Özyanık Rüzgarı
İl başkanlığına yeniden aday olan İyi Parti Rize il başkanı Av. Ayşegül Özyanık Akyıldız bugün partisinin  delegeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Kahvaltıya yaklaşık 300 delege katıldı bir çok delege yer bulamaması nedeniyle ayakta kaldı.

Temmuz ayının ilk haftasında gerçekleşecek olana İyi Parti Rize il kongresinde yeniden aday olduğunu açıklayan Rize il başkanı Av. Ayşegül Özyanık Akyıldız, partisinin il delegeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Onlarca delegenin kaıldığı ve bir çok delegenin yer olmaması nedniyle aykata kaldığı kahvaltıda başkan Özyanık,delegelerle tek tek ilgilendi.
Y
er yer basın mensuplarıyla sohpet eden başkan Özyanık delegelerin yoğun ilgisinden oldukça memnun olduğu gözlendi


Canla başla çalıştım

İl başkanı Özyanık,delegelere yönelik yaptığı konuşmada ise ; " Yaklaşık  2 yıldan beri  görev yaptığım İYİ  Parti Rize İl  Başkanlığı görevim  süresince Partimizi daha iyi yerlere taşımak için görevimi canla başla yapmaya çalıştım.

Özyanık adeta gövde gösterisi yaptı

Partimizin teşkilatları  ve değerli delegelerimizin olurlarıyla yeniden il başkanlığı  görevine  talip oldum. 5 Temmuz 2020 tarihinde yapılacak olan 2. Olağan Genel Kurulda  Partimizde  ayrıştırıcı değil ,birleştirici olarak İYİ Partiyi  Rize'de daha iyi yerlere  taşımak için yılmadan mücadele etmeye devam edeceğiz." dedi


300 delege katıldı

Yaklaşık 300 delegenin katıldığı kahvaltıda Özyanık adeta gövde gösterisi yaptı.Delegelerin yoğun ilgi gössterdiği başkan Özyanık'la fotoğraf çekinmek isteyen delegeler adeta bir biriyle yarıştı.Başkan özyanık delegelerden gördüğü ilgiden ise oldukça memnun olduğu gözlendi.

İki adayın olduğu İyi parti Rize il kongresine sayılıgünler kala mevcüt il başkanı Av.Ayşegül özyanık Akyıldız ,delegelerden gördüğü yoğun ilgiden ortaya çikan tabloya göre Özyanık'ın diğer aday karşısında büyük bir farkla seçimi alacağı bir tablonun şimdiden ortaya çıktığı görüldü.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV