İYİ PARTİ RİZE TEŞKİLATINI KARIŞTIRAN MESAJ TARTIŞMASI
15 Aralık 2019 Pazar

"Adı Ali, Hasan, Hüseyin olan delikanlılar herkesin içinde karısını, kızını sıktırıyor, öpüyor"

İYİ PARTİ RİZE TEŞKİLATINI KARIŞTIRAN MESAJ TARTIŞMASI

16 Temmuz 2019 Salı 18:44
Bu haber 1102 kez okundu
 İYİ PARTİ RİZE TEŞKİLATINI KARIŞTIRAN MESAJ TARTIŞMASI
 İYİ PARTİ RİZE TEŞKİLATINI KARIŞTIRAN MESAJ TARTIŞMASI

Gençağa Karafazlı-Özel Haber

İyi Parti Rize il teşkilatı parti genel merkezi ile parti üyelerine gönderilen bir sms mesajı ile adeta karıştı. Partinin il başkanına da gönderilen mesajla ilgili başkan Özyanık sert açıklamalarda bulundu.

Partinin merkez ilçe teşkilatında görevli bir yöneticinin parti ilke ve kurallarına aykırı gayri ahlakı davranışlar sergilediği iddia edilen mesajın içeriği ise hiçte yenilir içilir cinsten değil.

Mesajda ’partili yöneticinin siyasi ahlaka aykırı başkan adaylıkları belirlediği, istediği kişileri partiden uzaklaştırdığı, partiyi kendi özel menfaatlerine göre kullandığı yöneticinin bu davranışlarına karşı çıkan kişi ile kavga ettiği ve adliyelik oldukları iddia edildi.

Mesajı atan kişinin kim olduğu bilinmezken mesajın partili üyeler ile partiden ayrılan eski üyeler ile genel merkez yöneticilerine de gönderildiği öğrenildi.

Başkan sert tepki gösterdi

Bahse konu iddialarla ilgili partililere gönderilen mesajın partinin Rize il başkanı Av. Ayşegül Özyanık’ mesajın kendisine de gönderildiğini ahlaksız bir iftira yöntemle partili yöneticilerinin karalanmak istendiğini belirterek yaşananlara sert tepki gösterdi.

Başkan Özyanık, Partide neler oluyor? sorumuza; “Bütün iddialar gerçek dişidir, burada amaç her geçen gün toplumun güvenini kazanan partimizin önünü nasıl keseriz diye üretilen senaryolardır. Her insan gibi parti yönetici ve üyelerimizin de özel yaşamları vardır her insan gibi partili arkadaşlarımızda hata edebilirler ancak özel yaşamları bizleri ilgilendirmez.

O mesajları atanı biliyoruz

Oraya buraya gönderilen o ahlak dişi mesajları kimlerin organize ettiğini bizler biliyoruz bunlar partimizi ve bizleri karalamak amaçlı mesajlardır. Bugün konuşulması gereken ülke sorunları olması gerekirken maalesef bazı kendisini bilmez saygısızlar bizi ve arkadaşlarımızı karalamak için böyle bir yol izlemişler ancak bu yapılanların hiçbir karşılığının olmadığını gördüler. Bizler çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz ülkemizin bölgemizin sorunlarıyla ilgilenmeye partimizin politikalarını halkımıza anlatmaya devam edeceğiz. Bu ve benzeri ahlak dişi propagandalar bizleri asla yolumuzdan döndüremez. Eğer iddia edildiği gibi olaylar cereyan etseydi bunun karşısında ilk ben dururdum yalan dolan iftiralarla artık zaman geçirme zamanı değil” dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV