İsmail Saymaz: Cumhurbaşkanlığı uçağına seve seve giderim
12 Aralık 2019 Perşembe

Rize AKP den Babacan ve Davutoğlu'nun partilerine!!!

İsmail Saymaz: Cumhurbaşkanlığı uçağına seve seve giderim

14 Temmuz 2019 Pazar 02:07
Bu haber 504 kez okundu
İsmail Saymaz: Cumhurbaşkanlığı uçağına seve seve giderim
 'Ben eleştirel bir gazeteciyim.'

Hükümete yakınlığıyla bilinen Hürriyet'te muhabirlik yapan İsmail Saymaz, 'Cumhurbaşkanlığı uçağına biner misini?' sorusuna "Eğer davet gelirse başım gözüm üstüne seve seve giderim. Ülkemizin Cumhurbaşkanı çağırırsa gitmek icap eder" dedi.

Gazeteci İsmail Saymaz, Youtube üzerinden yayın yapan Biz10 TV’de Zeynep Uzun'un sunduğu Haftanın Manşeti programına katıldı. Saymaz'a programda sorulan sorulardan bir de 'Cumhurbaşkanlığı uçağına biner misiniz?' oldu. Soruya, "Giderim tabi gazeteci niye gitmesin" diyen Saymaz, "Gitmiyorum demek yanlış. Çünkü ülkemizin Cumhurbaşkanı. Çağıracak, çağırdığı zaman da gitmek icap eder. Ben Sayın Cumhurbaşkanı'nı eleştirebilirim ancak ben Cumhurbaşkanı'nın hasmı değilim, ben Cumhurbaşkanı'nın muhalifi değilim. Ben eleştirel bir gazeteciyim. Cumhurbaşkanı yarın koltuğunu terk ettiğinde o koltuğa gelecek kişiyi de eleştireceğim. Dolayısıyla eğer davet gelirse başım gözüm üstüne seve seve giderim." ifadelerini kullandı.

Sunucu Zeynep Uzun'un, 'Bu konuşmadan sonra belki davet gelir' yorumuna İsmail Saymaz, "Umarım, inşallah" karşılığını verdi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV