İki yıl önce başlayan Spor salonu hala bitmedi!

banner100

10 Ağustos 2020 Pazartesi

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

İki yıl önce başlayan Spor salonu hala bitmedi!

AKP'nin vaatleri bitmiyor!

06 Temmuz 2020 Pazartesi 10:13
Bu haber 3837 kez okundu
İki yıl önce başlayan Spor salonu hala bitmedi!
          -BURASI İKİZDERE SPOR SALONU, BU İNŞAATTA ÇALIŞMA VAR MI?

           -VATANDAŞLAR’AKIBETİ FABRİKA GİBİ OLMASIN’

                                       İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Rize’de kapalı salonu olmayan ilçelerden birisi İkizdere’de

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün projesi olan Kapalı Spor Salonunun yarım kalmış inşaatı 5 Haziranda yeniden ihale edilmişti. Kısa sürede çalışmalara başlanacağı söylenmesine rağmen bugüne kadar bir çalışma başlamaması ilçe halkının tepkisine neden oluyor.

     2 yılı aşkın bir süredir yarım bırakıldığı için seçim yatırımı mı yapıldı diye diye isimlendirilen İkizdere Spor Kompleksinin ihalesinin yapıldığını, Rize AKP Milletvekili Muhammed Avcı sosyal medya hesabından Haziran ayı başında İkizderelilere’ İkizdere kapalı spor salonunuzun ihalesi gerçekleştirilmiştir. İkizdere’mize ve İkizdereli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun! Diyerek müjde vermişti. İhalesi yapılmasına rağmen halen çalışmaya başlanmaması ilçede tepkilere neden oluyor.

     24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Milletvekili Seçimi öncesi Mayıs 2018 ayında temeli atılarak adeta seçim yatırımı olarak öylece bırakılan Spor salonunda ihale yapılmasına rağmen halen bir çalışma niye başlamadı.

18 Firmanın katılımlarıyla gerçekleşen İkizdere Spor Salonu yapım işi ve ikmal ihalesi yasal değerlendirilme yapıldıktan sonra ihaleyi kazanan firmaya teslim ederek inşaat çalışmalarına hemen başlayacağı söylenmişti. Haziran ayı çıktı Temmuz ayına gelindi inşaattaki durum fotoğrafta görüldüğü gibi.

      Kapalı spor salonu bulunmayan İkizdere ilçesinde planlanan 500 seyirci kapasiteli kapalı salonu inşaatına ne zaman başlanacağı merakla bekleniyor. Kapalı spor salonu 1550 m2 inşaat alanıyla 30x18m.ebatında olacak. İçerisinde 3 antrenman salonu,2 adet duş ve vc. li soyunma odası olacak.”

      Bilindiği gibi yıllar önce yine bir Milletvekili seçimine bir hafta kala AKP İkizdere ilçe teşkilatı tarafından ilçede Çay fabrikanız hayırlı olsun diye pankart asılmış fakat yıllar geçmesine rağmen bugüne kadar fabrika hiç yapılmamıştı.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV