Hopa Belediyesi ‘Ortahopa’da Bilgilendirme Toplantısı’ Gerçekleştirdi
15 Aralık 2019 Pazar

"Adı Ali, Hasan, Hüseyin olan delikanlılar herkesin içinde karısını, kızını sıktırıyor, öpüyor"

Hopa Belediyesi ‘Ortahopa’da Bilgilendirme Toplantısı’ Gerçekleştirdi

02 Ağustos 2019 Cuma 18:51
Bu haber 743 kez okundu
Hopa Belediyesi ‘Ortahopa’da Bilgilendirme Toplantısı’ Gerçekleştirdi
 Ortahopa Mahallesinde, Mahalle sakinlerinin istek, öneri ve şikâyetlerini aktarıldığı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Ortahopa Mahallesinde, Mahalle sakinlerinin istek, öneri ve şikâyetlerini aktarıldığı bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi ve Belediyenin mevcut durumu, yapılan hizmetler ve devam eden projeler hakkında da katılımcılara bilgi verildi.

Yeni Emre Düğün Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Başkan Yardımcısı Osman Akkaya, Belediye Meclis Üyesi Enver Korzay, Nefise Yenigül ve CHP İlçe Başkanı Adnan İskender vatandaşlardan gelen talep ve öneriler dinleyerek, çalışma planı oluşturdu.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi mahalle sakinlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek şu konuşmayı gerçekleştirdi ‘ Göreve başladığımız ilk günden itibaren şeffaf belediyecilik anlayışımızla Belediyenin mevcut durumunu paylaştık. Bunun sebebi hizmet beklenen belediyenin tüm şartlarını vatandaşın bilme hakkının oluğuna inancımızdır.

Siz bize güvendiniz bizde size. Sizlerin fikir ve önerileri bizlere her zaman ışık olmuştur. Hopa şehrini Hopa halkıyla yöneteceğiz dedik ve sözümüzü tutacağız.’ diyerek sözlerini tamamlayan Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi tüm mahallelerde gerçekleşecek olan toplantıların devam edeceğini ifade etti.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV