Galip Koç: Saat KısıtlamasI Bakkalları Kapsamıyor

banner100

09 Ağustos 2020 Pazar

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

Galip Koç: Saat KısıtlamasI Bakkalları Kapsamıyor

Covid-19 tedbirleri nedeniyle valiliklere gönderilen yeni genelgede market ve süpermarketler de dahil olmak üzere alışveriş yapılan marketler geçici olarak saat 09:00’da açılacak 21:00'da kapanacak.

25 Mart 2020 Çarşamba 13:53
Bu haber 877 kez okundu
Galip Koç: Saat KısıtlamasI Bakkalları Kapsamıyor
 

Doğancan İLEK'in Haberi


Bakkalar Bu Genelgenin Dışında


Covid-19 (KoronaVirüs) tedbirleri nedediyle süper marketler ve market zicilerinin 09:00'da açılıp 21:00'da kapanması genelgesi Bakkalları kapsamıyor.


 Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Rize Bakkalar ve Bayiler Odası Başkanı Galip Koç " Korona virusu ile ilgili  market saatlerinde kısıtlama meydana getirilmişti sabah 9.00 ile aksam 21.00 arası zincir marketler ve yerel zincir marketler bu saat kısıtlaması kapsamına dahil Federasyonumuz , tesk başkanlığınca ve Tc.  İçişleri Bakanlığımızca yapılan çalışmalar neticesinde üye esnaflarımız   bakkal,büfe,bayi,kuruyemiş ve şarküteri lerimiz bu genelge kapsamı dışındadır. Üyelerimiz  bakkal amcalarımız çalışma saatlerine eskisi gibi devam edebilecekler bakkallarımızda fazla yoğunluk yaşanmadığından boyle bir çalışma yapılmıştır biz rize bakkallar ve bayiler odası olarak ilaçlama firması ile indirim anlaşması yaparak zaten uyelerimizin isletmelerinin ilaclamasını yaptirdik" dedi.


Bakkallar Dışarıdaki Sebze ve Meyvelerini Poşetlesin


Dışarda bulunan sebze ve Meyvelerinden Poşetlenmesi gerektiğine değinen Koç " Dışarda bulunan sebze meyve reyonlarındaki ürunleri poşetleyerek müsteri ile temasını önlemek amacı bir takım calışmamız oldu ve musterilerimiz hosnut oldu Tarım Bakanlığımızın uyarılarını dikkate aldık birçok zincir magaza sebze meyveyi posetlemedi ancak bakkallarimiz sebze meyveyi posetledi.  İşletme sahipleri işletmelerini ilaclatti." şeklinde konuştu.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV