Flaş Haber Rize’de FETÖ kriptoları var mı?
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

Flaş Haber Rize’de FETÖ kriptoları var mı?

RTEÜ Rektör’ü Karaman ve Sütlüoğlu FETÖ dan suçlandı mı?

23 Haziran 2020 Salı 20:43
Bu haber 3193 kez okundu
Flaş Haber Rize’de FETÖ kriptoları var mı?
Rize’de FETÖ kriptolar var mı?

RTEÜ Rektör’ü Karaman ve Sütlüoğlu FETÖ dan suçlandı mı?

Kuzeytvnet –Özel Haber -

Son günlerde yurt genelinde FETÖ cu bilinen bazı isimlerin çeşitli Devlet kurumlarında amir ve müdür olarak atanmasına yönelik tepkiler diğer yandan yoğunlaşan FETÖ operasyonlarıyla birlikte gözler Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin de FETÖ’ cü olduğu iddia edilen polis tarafından makamında şehit edilmesiyle birlikte Rize’ye çevrildi.

Kimilerinin iddiasına göre Rize’de bazı kripto FETÖ’ cüler var ve hala etkililer.

Rektör ve Genel müdür FETÖ dan araştırılsın

Rize’de kripto fetöcuların olduğu, hatta geçmişte FETÖ ile açık ilişkileri olduğu iddia edilen bazı kişilerin korunduğu iddiaları üzerine şimdiki MHP il başkanı İhsan Alkan 15 Mayıs 2017 tarihlerde düzenlediği basın toplantısında, Bütün kamuoyu Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Hüseyin Karaman ve ÇAYKUR genel müdürü İmdat Sütlüoğlu, bu iki bürokratı konuşuyor.

Bizde bilgilendirme kuruluna yazı yazarak, (Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından istifası istenildiği için istifa eden)  İmdat Sütlüoğlu ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Hüseyin Karaman hakkında bilgilendirme kuruluna yazı yazarak, bu iki ismin FETÖ ile ilgili olarak bağlantılarının araştırılmasını istemişti. Şimdi soruyoruz. Cevap bekliyoruz” demişti. 

Geçtiğimiz günlerde Rize’de yayın yapan bir haber sitesi de Rize’de hala çok sayıda fetöcü olduğu iddiasında bulunmuş ve haberinde özetle şunları demişti.

RİZELİ (FETÖ)KRİPTOLAR!

Türkiye Cumhuriyeti devletini yıkıp parçalamaya yönelik 15 Temmuz hain darbesinden 5 ay sonra(9 Aralık 2016) kaleme aldığım ve Rize'de birçok internet sitesi ve yere basınında yer alan ve büyük bir ses getiren.

"Erdoğan'a ihanet eden Rizeli Kriptolar" makalemin üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen bugün hala üzülerek söylemek gerekirse yerimizde sayıyoruz!

RİZE DE BÜYÜK OPERASYONA İMZA ATACAKTI

Recep Tayyip Erdoğan'ın övgüsünü kazanan ve kısa bir zaman sonra ilimize tayin edilen Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi 11 Aralık 2018 günü, Şehit olmadan bir hafta önce Rize'de büyük bir operasyona imza atacağını çok yakın dostlarına aksettirdiğini biliyoruz.

Bu konuyla ilgili gerek imtiyaz sahibi olduğum rize..... ve diğer yere basında çok sayıda haber çıkmasına rağmen bugüne kadar maalesef kaydeder bir gelişme olmadı.

CEVAP BELEYEN DERİN SORULAR

1- 15 Temmuz öncesi Rize Valisi N.Ç FETÖ terör örgütüne üye olmak tan halen ceza evinde, peki bunun yakın kurmayları atadığı bürokratlar nerede?

2- Cumhuriyet tarihinde ilk kez bir ilin Emniyet müdürü makamında şehit edildi!. Bu olay Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı yapıldığı gibi, tüm Rizelilere karşı yapılmasına rağmen, neden mahkeme süresince Rize siyaseti ve bürokrasisi davaya pek ilgi göstermedi!.

3- Özellikle darbe öncesi Rize'de bu örgüte yakın sendika sayesinde liyakat bakılmaksızın atanan bürokrat, amir ve müdürler konusunda ne gibi araştırma yapıldı?

Şimdi bu iddialardan ve kamuoyunda ileri sürülen iddialar çerçevesinde öncelikle gözler Rize’nin en önemli eğitim kurumu olan yaklaşık 70 kişinin FETÖ ilişkileri nedeniyle görevinden uzaklaştırıldığı R.T.Ü Rektörü HÜSEYİN Karamana çevrilmiş durumda.

Umarız, rektör Karaman hakkındaki FETÖ iddiaları hakkında kamuoyunu aydınlatır.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV