'Fındıklılı provokatör' suç duyurusuna rağmen tehdit ve tacizlerini sürdürüyor
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

'Fındıklılı provokatör' suç duyurusuna rağmen tehdit ve tacizlerini sürdürüyor

şikayet edildi. Ancak bu bile tehditleri durduramadı.

18 Haziran 2020 Perşembe 22:32
Bu haber 1986 kez okundu
'Fındıklılı provokatör' suç duyurusuna rağmen tehdit ve tacizlerini sürdürüyor
 Facebook'tan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'askeri sol kolu' olduğunu ilan eden Mustafa Alyazıcı, tehdit ettiği kadınlar tarafından savcılığa şikayet edildi. Ancak bu bile tehditleri durduramadı.

Gençağa KARAFAZLI

ARTI GERÇEK - CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz'i, HDP'lilererin 'Darbeye karşı demokrasi yürüyüşü' gibi eylemlerini desteklediği gerekçesiyle, sosyal medya hesabından hakaret ve küfürlerle tehdit eden Mustafa Alyazıcı adlı kişinin son saldırısı bu kez CHP üyesi Fındıklılı kadınlara yönelik oldu.

Fıdıklılı kadınları sosyal medya hesabından taciz ve tehdit ettiği belirlenen Mustafa Alayazıcı, kadınlar tarafından şikayet edilerek suç duyurusunda bulunmasının ardından Alaycı tehdit ve tacizlerine devam etti.

'RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN ASKERİ SOL KOLUYUM'

Üstelik bu tehditleri AKP Genel Başkanı ve Cıumhurbaşkanı Erdoğan'ın adını vererek yapan Mustafa Alayazıcı,   Facebook  sayfasındaki mesajlarında şu ifadeleri kullandı:

  • "Fındıklının PKK'lı belediye başkanı Ercüment Şahin, Çervatoğlu yandaş haber ajanslarına demeç verirken imalı konuşma. Ben senin adını çekinmeden yazıyorum. Beni imaederek pirimyapmana izin veremem adımı söyle eleştir senidoğduğuna pişman ederim.
  • Toplum gazetesi sen CHPKK'nın yayın organımısın? Sana benim kadınları tacizettiğim hangi 'f....' söyledi açıkla.
  • Toplum gazetesi, sizin asrın lideri Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı yaptığınız CHP'ye de yalakalık yaptığınızı biliyorum."
  • Benim adı Mustafa soyadım mücadele, asrın lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın askeri sol koluyum. Bilmeyen öğrensin. Talebimdir."
  • Rize Fınıklı'da Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden olursa,asker var, polis var demem. Gereğini anında yapacağıma hiç şüpheniz olmasın.
  • Rize Fındıklı'da Toplum gazetesine bir kısım sokak kadınları aleyhimde demeç vermiş. O sokak f....ni bulacağım"

SUÇ DUYURUSUNA RAĞMEN TACİZ VE TEHDİT ETMEYE DEVAM ETTİ

Savcılığa suç duyurusundan bulunulduğu halde hakaret, taciz vetehditlerine devam eden Mustafa Alyazıcı'nın saldırıları hakkında açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı Kadın Kolları Başkanı Cangül Bozkurt , "Üyelerimiz ve arkadaşlarımızla birlikte uzunca bir süredir taciz, hakaret ve mesnetsiz iftiralarına devam eden şahıs hakkında şikâyette Bulunduk. Fındıklı huzurun, kardeşliğin, dostluğun kentidir.  İlçemizin barış ortamına saldıran ve provoke eden hastalıklı düşüncelerle dün olduğu gibi bugünde kararlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz" sözleriyle tepki gösterdi. CHP Rize il başkanı Saltuk Deniz önceki gün Fındıklı Emniyet Müdürlüğü'ne giderek suç duyurusunda bulunmuştu. Bu olayın ardından Mustafa Alayazıcı'nın ifadesi alınarak dosyaların savcılığa sevk edildiği gelen bilgiler arasında.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV