FINDIKLI HALKINA HAKARET“BU KADAR İ.....BİR ARADA OLDUĞU BİR İLÇE GÖRMEDİM“
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

FINDIKLI HALKINA HAKARET“BU KADAR İ.....BİR ARADA OLDUĞU BİR İLÇE GÖRMEDİM“

RİDEF YÖNETİCİSİNDEN FINDIKLI HALKINA HAKARET

30 Haziran 2020 Salı 09:37
Bu haber 3466 kez okundu
FINDIKLI HALKINA HAKARET“BU KADAR İ.....BİR ARADA OLDUĞU BİR İLÇE GÖRMEDİM“
İSTANBUL 'DA RİZELİ UTANMAZ BİR YÖNETİCİ KEMAL ERMİŞ'İN YAPTIĞINA BAK!

Gençağa KARAFAZLI -Kuzeytvnet -Özel Haber

İSTANBUL Rize dernekeleri fedarasyonu (RİDEF) genel başkan yardımcısı ,medya,tanıtım, iletişim başkanı Kemal Ermiş özel facebook sayfasından yaptığı bir paylaşımla Fındık'lı halkına adeta hakaret etti.

RİDEF genel Başkanı Recep Albayarak,Fındıklı ve Rize halkından özür dilediğini belirterek gereğini yapacaklarını açıkladı.

Fındıklı Belediyesi her hafta başı Pazartesi günleri özel sosyal medya sayfasında Fındıklı halkına merhaba diyerek çeşitli paylaşımlarda bulunuyor.

Fındıklı belediyesi bu hafta sosyal medya sayfasından Fındıklı vadilerinin renklendiren gökKüşağını fotoğraflayarak ; "günaydın özgür,onurlu ,keyifli bir gün dileriz" şeklinde paylaşımda bulundu.

GÖKkUŞAĞI RENKLERİNE ANLAM YÜKLEDİ İ... NE DİYE HAKARET ETTİ

Fındıklı belediyesinin bu paylaşımını onlarca vatandaş beğenirken yine  Fındıklı'lı olduğu öğrenilen , İstanbul Rize dernekleri federasyonu (RİDEF) genel başkan yardımcısı ,medya,tanıtım, iletişim başkanı Kemal Ermiş'ın tepkisine neden oldu.
Paylaşımından gökkuşağı renklerinden çeşitli anlamlar çikardığı anlaşılan RİDEF
 genel başkan yardımcısı Kemal Ermiş
sosyal medya sayfasından Fındıklı belediyesi paylaşımına yönelik;  "Bu kadar i....bir arada olduğu ilçe görmedim"diyerek fındıklı halkına adeta hakaret etti


Gelen tepkiler sonrası paylaşımını kaldıran Ermiş bu paylaşımın yerine bu kez; "
LGBT’ye destek verdiği için Fındıklı Belediyesini kınıyorum" paylaşımında bulundu.

Özel facebook profil fotoğrafını Recep Tayip Erdoğan ile beraber olan fotoğrafını koyan Kemal Ermiş , sayfasında ;"Fatih Tezcan yazıyor:

Ey Vatansever Türk Milleti!
Çocuklarınızı ve Gençlerinizi Sapkın CHP Zihniyetinden uzak tutun!
Hem PKK yanlısı hem LGBT yalakası hem DHKPC savunucusu hem FETÖ tetikçisi hem Darbe Kaos İş Savaş firnecisi bir büyük dönekliğin merkez üssüdür CHP!" paylaşımları yaptığı gözlendi.

GENEL BAŞKAN ALBAYARAK "KINIYORUM GEREĞİNİ YAPACAĞIZ"
İstanbul RİDEF genel Başikanı Recep Albayrak ,yaşananlarla ilgili yönelttiğimiz soruya ;" böyle bir durumu asla tasvip etmiyoruz.Ben Fındıklı dolayısıyla tüm Rize'li hemşerilerimden özür diliyorum.Çok üzüldüm olamaz böyle bir şey ben kendisiylede konusacağım gereğini yapacağız" diyerek yardımcısı Kemal Ermiş'in paylaşımlarına tepki gösterdi
.
BİR AYDAN BERİ MHP,İYİ PARTİ AKP SALDIRILARI VAR

Bilindiği gibi yaklaşık olara 1 aydan beri Fındıklı Belediyesi ve başkan Ercüment Şahin Çervatoğlu ile Fındıklı belediyesi kadın korosu üyelerine yönelik MHP,İyi Parti ve AKP ilçe başkanları tarafından provokatif saldırı ve tehtitler yapılıyordu.
Yaşanan bu gelişmelerin ardından içişleri bakanlığı 4 gün önce 2 müfettiş göndererek Findikli belediyesi ve Başkan Çervatoğlu hakkında inceleme başlatmıştı.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV