FETÖ 'NUN UZAK DOĞU İMAMI RİZELİ !
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

FETÖ 'NUN UZAK DOĞU İMAMI RİZELİ !

Yakalanması için on milyon ödül konulan Rizeli!

19 Haziran 2020 Cuma 19:13
Bu haber 2406 kez okundu
FETÖ 'NUN UZAK DOĞU İMAMI RİZELİ !
 Yakalanması için on milyon ödül konulan Rizeli!

Gençağa KARAFAZLI - Kuzeytvnet -
Terör örgütü mensup ve sempatizanlarının yakalanmasına yardımcı olmak için vatandaşları teşvik etmek amacıyla yayınlanan 'Terörden Arananlar Listesi'ndeki kırmızı listede yer alanlardan birisi de Rize’nin Güneyce beldesinden FETÖ’nun Uzak Doğu İmamı olan Hüyesin Kara..
FETÖ yapılanmasını çökertmek için devlet arananları yakalamaya yardımcı olanları para ikramiyesine boğacak.
Aranan şahıslar 5 ayrı kategoride değerlendiriliyor.

Kırmızı, Mavi, Yeşil, Turuncu ve Gri şeklinde kategorilere ayrılan terör yanlılarının bulunmasında vatandaşlar da rol oynayabiliyor. Söz konusu şahısların yakalanmasına yardımcı olan vatandaşlar, yakalanan terör yanlısının bulunduğu kategoriye göre ödül alıyor. Vatandaşlar Alo 140 Terör İhbar Hattı'nı arayarak ihbarda bulunabiliyor.

Terör yandaşlarının yakalanmasına yardımcı olan vatandaşlara; terör yandaşı kırmızı kategorideyse 10 milyon liraya kadar, mavi kategorideyse 3 milyon liraya kadar, yeşil kategorideyse 2 milyon liraya kadar, turuncu kategorideyse 1 milyon liraya kadar ve gri kategorideyse ise 500 bin liraya kadar ödül veriliyor. Ayrıca, ödül miktarı her yıl güncelleniyor.

KIRMIZI LİSTEDE ÖRGÜT ELEBAŞI VE 41 FETÖ'CÜ VAR.BUNLARDAN BİRİ DE RİZELİ

Listelerde 15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren Fetullahçı Terör Örgütü'yle iltisaklı olan birçok isim aranıyor. Örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in de aralarında bulunduğu 41 kişi ise 'Kırmızı Liste'de aranıyor.
Kırmızı listelerde yer alan isimlerden biri de yazar Mustafa ve İsmail Kara’nın ağabeyi Hüseyin Kara..
Rize’nin Güneyce beldesinden olan Hüseyin Kara FETÖ yapılanmasının Uzak Doğu imamı ve yurt dışında kaçak..

RİZE DE İZLERİNİ SÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Öte yandan FETÖ yapılanmasında yer alan bu önemli isimlerin yakalanması İçin ödüller konurken, ilimizde fetö ile bir şekilde iltisaklı olduğu bilinen, iddianamelerde ismi geçen ve haklarında dava açılan bazı kişilerin ödüllendirildiği iddiaları ise canlılığını koruyor.
Bizlerde ilimizde bu kişilerin izlerini sürmeyi sürdüreceğiz.

ÇAYTV NİN SAHİBİ KÜLÜNKOĞLU'DA KAÇAK 

Diğer yandan hakkında Rize cumhuriyet savcılığında suç duyurusunda bulunulan Gazeteci Cengiz Er'in "karda gezip izini belli etmeyen FETÖ'cu " dediği çay Tv televizyonunun sahibi Cemal Külünkoğlu'da ABD ye kaçmıştı.
Külünkoğlu'nu Rize ağırcezda görülen FETÖ ana davasında bazı iş adamlarını ABD ye götürdüğü Pelsivanya'da Fettullah Gülen'le tanıştırdığı tutanaklara yer almıştı. 
Külünkoğlu kaçak ancak televizyonu Çay tv ,yayınlarını sürdürüyör.Üstelik devletin kuırumlarından da destek alarak.
CHP milletvekili Çay tv televizyonunun Çaykur tarafından aylık uydu kirasının ödendiğini açıklamıştı.
Çaykur yetkilileri ise Çay tv'ye en son olarak  Çaykur işçi alımlarının kurasının çekildiği tarihte gerçekleşen canlı yayınlar için para ödemesi yaptıklarını itiraf etmişlerdi. 

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV