Denizler Balık Çiftlikleriyle işgal ediliyor
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

Denizler Balık Çiftlikleriyle işgal ediliyor

Denizler halkındır çekin elinizi

17 Haziran 2020 Çarşamba 09:30
Bu haber 2035 kez okundu
Denizler  Balık Çiftlikleriyle işgal ediliyor
Rize'nin Ardeşen ilçesi ışıklı Taşbaşı,Şenyürt bölgesi balıkçiftlikleri adı altında yağmaya açılıyor.Halk 'denizler halkındır' diyerek imza kampanyası başlattı.

Gençağa KARAFAZLI -kuzeytvnet 

Karadeniz de vadiler ,dereler HES belası sonrası sonrası yok olurken bu kez Denizlerde balık çiftlikleri belası başladı.
Karadenizde balık çiftliklerine ihtiyaç yoktur diyen Ardeşen ilçesi Işıklı beldesi vatandaşları ,Karadeniz sahil oto yolu ile yok olan sahillerimiz ve denizlerimiz bu kez balık çiftlikleri ile yok edilmeye çalışılıyor diyerek balık çiftliklerine karşı imza kampanyası başlattılar.

Sahil yolu dediler aramızda duvar ördüler

Çocuklarımız için denizime dokunma diyen ve imza kampanyası başlatan vatandaşlar;
  
"Sahil Yolu dediler, denizle aramıza duvar ördüler,Şimdi de balık çiftlikleri ile , Denizlerimizi ellerimizden almaya çalışıyorlar.

Karadeniz de balık yetiştirmek için sizlerin balık çiftliklerine ihtiyacımız yok. Ellerinizi Denizlerimizden çekin yeter.

Denizler halkındır 

Bugün görüyoruz ki Ardeşen'in  Işıklı ,Taşbaşı, Şenyurt ve daha çok sayıda yer Balık çiftlikleri adı altında yağmaya açılmaya çalışılıyor. Bu yağmaya son vermek  ve Denizlerimize sahip çıkmak için Bugün IŞIKLI'da açılan başlattığımız İmza kampanyasına tüm yaşam savunucuları ve çevre halkını katılmaya destek vermeye çağrıyoruz.
Denizler halkındır, Gelin denizlerimize hep beraber sahip çıkalım" çağrısında bulundular.    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV