CHP'nin Rize'de yaptığı Adalet Yürüyüşü'ne saldırı girişimi!
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

CHP'nin Rize'de yaptığı Adalet Yürüyüşü'ne saldırı girişimi!

22 Haziran 2017 Perşembe 21:59
Bu haber 821 kez okundu
CHP'nin Rize'de yaptığı Adalet Yürüyüşü'ne saldırı girişimi!
 CHP'nin başlattığı 'adalet' yürüyüşüne destek için CHP Rize İl Başkanlığı ilçelerde yürüyüşlere başladı. Çayeli İlçesi'ndeki yürüyüş sırasında toplanan kalabalık CHP'lilere saldırmak istedi, gruba saldırmak isteyenleri polis engelledi.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre; Ardeşen ve Pazar ilçelerindeki yürüyüşlerin ardından araçlarla Çayeli ilçesine gelen CHP'liler, İlçe Başkanlığı önünde toplandı. 'Adalet' yazılı tişörtler giyen yaklaşık 50 kişi, 'Adalet' sloganları atarak Kaymakamlık binasına doğru yürüyüşe geçti. Bu sırada sözlü sataşmada bulunan bazı kişiler, grubun üzerine yürümek istedi, CHP'lileri yuhaladı.
Kaymakamlık binası önüne gelen gruba tepki gösterenler giderek arttı, öfkeli kalabalık içerisindeki bazıları yol kenarındaki plastik dubaları grubun üzerine attı, kimileri de partililere saldırmaya çalıştı. Bunun üzerine müdahale eden Çevik Kuvvet ekibi CHP'lilerin çevresini sardı. Kaymakamlık binası önünde bir süre beklemek zorunda kalan CHP'li grup, takviye polis ekiplerinin de gelmesiyle arka sokaklardan götürülerek alandan çıkarıldı.

'Recep Tayyip Erdoğan' sloganları atan tepkili grup ise bir süre alanda bekledi. CHP'liler daha sonra polis kontrolünde ilçeden ayrıldı.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV