CHP Adayları Pazar’da Coşkuyla Karşılandı
14 Temmuz 2020 Salı

FLAŞ HABER, AKP ‘li başkanın eşi ile ilgili habere yasak

CHP Adayları Pazar’da Coşkuyla Karşılandı

Bıyık, Ocaklı ve Eyüboğlu, vatandaşların sorularını da cevapladı.

20 Nisan 2015 Pazartesi 21:15
Bu haber 457 kez okundu
CHP Adayları Pazar’da Coşkuyla Karşılandı
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, Pazar ilçesinde yapılan aday tanıtım toplantısında Pazar halkıyla buluştu.

chp-pazar1

İlçede halk pazarını dolaşan CHP adayları, pazar esnafı ve vatandaşla sohbet etti. İlçede esnaf ziyareti de yapan CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, Pazar’da kendilerine gösterdiği ilgi ve misafirperverlikten dolayı Pazar halkına teşekkür etti.

Pazar Kaymakamlığı içerisinde Belediye Konferans Salonunda yapılan aday tanıtım toplantısında vatandaşlarla biraraya gelen Rize’nin güleryüzlü adayları Bıyık, Ocaklı ve Eyüboğlu, vatandaşların sorularını da cevapladı.

19 Nisan Pazar günü Ankara Ticaret Odası Congresium’da yapılan CHP’nin bütün milletvekili adaylarının tanıtımı ve seçim bildirgesinin açıklandığı toplantının, Türkiye’nin vizyon belgesi olarak toplumda karşılık bulduğu ve bunun Rize’de 38 yıl sonra CHP’nin milletvekili çıkararak kendini göstereceği belirtildi. Halkın ilgiyle dinlediği CHP Adayları, Pazar’da kendilerine destek sözü veren vatandaşlara teşekkür etti.

chp-pazar2chp-pazar3chp-pazar4chp-pazar5chp-pazar6chp-pazar7chp-pazar8chp-pazar9

İlişkili Haberler

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV