AKP'li Başkan Ağabeyini genel müdür ilan etti
07 Haziran 2020 Pazar

CHP’li vekilden şok iddia; “ÇAYKUR,FETÖCÜ ÇAY TV’NİN UYDU PARASINI ÖDÜYOR”

AKP'li Başkan Ağabeyini genel müdür ilan etti

Erdoğan yapmadı AKP il başkanı yaptı

17 Mayıs 2020 Pazar 14:44
Bu haber 837 kez okundu
AKP'li Başkan Ağabeyini genel müdür ilan etti
Cumhur başkanı Erdoğan yapmadığını AKP Rize il başkanı yaptı.

Gençağa KARAFAZLI-kuzeytvnet- Rize

Çaykur genel müdür vekili olan AKP il başkanı İshak Alim,in  ağabeyi Yusuf Ziya Alim'i genel müdür ilan etti.

Çaykur genel müdürlüğü kadrosu uzunca bir süreden beri vekaleten yürütülüyor.

Rize'de bir çok yazar çizer gazeteci STK temsilcisi Çaykur genel müdürlüğü görevini vekaleten yürüten AKP il başkanı İshak Alim'in Ağabeyi olan Yusuf Zİya Alim'in asaleten atamasının yapılması için kampanyalar yürttüler.

Bugüne kadar yürütlen tüm kampanyalardan bugüne kadar hiç bir sonuç alınamadı.Bazı yazar çizer ve STK temsilcileri çeşitli yazı ve açıklamalarında bilinçli olarak çaykur genel müdr vekili olan Y.Ziya Alim ismini çaykur genel müdürü olarak açıklayarak konunun güncelliğini korumasını sağlamaya çalışmalarından da bugüne kadar bir sonuç alınmadı.

Y.Ziya Alim'in Cumhur başkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından çaykur genel müdürü olarak asaleten neden atanmadığını bilemiyoruz,  ancak AKP'nin Rize il başkanı İshak Alim dün özel sosyal medya sayfasından yaptığımı bir paylaşımda ağebeyi Yusuf Ziya Alim'i çaykur genel müdürü ilan etti.

İl başkanı Alim'in bu paylaşımı bir hatadan mı, yoksa bilinçli bir paylaşım mı ve ya bir yerlere verilmek istenilen bir mesajmı bunu önümüzdeki süreçte göreceğiz.

Bir parti il başkanının kamuoyunu duyurmak istediği paylaşımlarını çok dikkatle ve özenle paylaşması gerektiği bir süreçte , AKP Rize il başkanı İshak Alim'in ağabeyi Y.Ziya Alim i asıl müdür ian ettiği o paylaşımı.


"1 gün, milletvekillerimiz ve çaykur genel müdürmüzle yaiş çay kampanyası öncesi değerlendirmelerde bulunduk,tüm mustahsillerimize bereketli bir kampanya dönemi diliyorum"    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV