3,25 TL’ye yükselecek.
15 Aralık 2019 Pazar

"Adı Ali, Hasan, Hüseyin olan delikanlılar herkesin içinde karısını, kızını sıktırıyor, öpüyor"

3,25 TL’ye yükselecek.

15 Mayıs 2019 Çarşamba 11:58
Bu haber 422 kez okundu
 3,25 TL’ye yükselecek.
Rize Ziraat odası başkanı Nevzat Paliç 2019 yılı yaş çay kampanyası başlamasıyla birlikte yaş çay taban fiyatı konusunda bilinen teslimiyetçi tavrını yeniledi.Paliç,çay taban fiyatı şu olmalıdır 'demesi gerektiği yerde  Çay'a şu fiyat verilirse daha iyi olur2tarzıyla yine yeniden teslim olduğunu gösterdi
İşte paliçin o bilinen teslimiyetçi tavrı:
Rize Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen TOBB 75. Genel Kurulu'nda hububat alım fiyatını açıkladığı hatırlatmasında bulunarak, “Sayın Cumhurbaşkanımız buğday için yüzde 29, arpa için yüzde 33 artış yaptıklarını ifade etti. Biz de Sayın Cumhurbaşkanımızdan aynı oranların yaş çaya da verilmesini talep ediyoruz. İnanıyoruz ki Sayın Cumhurbaşkanımız yaş çaya da aynı oranlarda artış yaparak çay üreticisinin yüzünü güldürecektir.” diye konuştu.

 

Paliç, ayrıca, 2019 yılı yaş çay kampanyasının başladığı şu günlerde başta çay üreticileri olmak üzere gece gündüz üretimi sürdüren bütün çiftçileri sevgi ve saygıyla selamladıklarını belirterek “Rize Ziraat Odası olarak tüm çay üreticilerimizle çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler gününü kutluyoruz.” dedi.

 

16 Mayıs Perşembe günü Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin Rize’ye gelerek açıklayacağı 2019 yaş çay kilo fiyatının 2018 yılı için 2,32 TL ve 13 kuruş destekleme bedeli olmak üzere 2,45 TL idi. Rize Ziraat Odası’nın yeni talebi olan yüzde 33’lük artış yaş çaya verilirse yaş çayın kilo fiyatı 3,25 TL’ye yükselecek.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • batman'da büyük insanlık buluştu..
  • Nabız Gazetesi - Rize Haber , Rize Haberleri, Bölge Haberleri, Karadeniz Haber, Artvin Haberleri - 29 Mayıs 2015 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV