“Vatan Millet Sakarya” diyen ajanstaki AKP’liler bakın nasıl yaşıyor
03 Haziran 2020 Çarşamba

CHP’li vekilden şok iddia, “zarar eden Çaykur fetöcü bir tv’nin uydu kirasını ödüyor!

“Vatan Millet Sakarya” diyen ajanstaki AKP’liler bakın nasıl yaşıyor

29 Kasım 2019 Cuma 14:36
Bu haber 694 kez okundu
“Vatan Millet Sakarya” diyen ajanstaki AKP’liler bakın nasıl yaşıyor
 Sağlık Bakanlığı Müşaviri Ahmet Emin Söylemez ve Büşra Nur Çalar’ın bebekleri için düzenledikleri bebek mevlidi tartışmaya neden olmuştu. Kalyon Ajans imzalı şehitlik videoları hazırlayan organizasyon şirketinde çalışan gençlerin lüks hayatı ise tartışmaları alevlendirecek cinsten.

Gösterişli bebek mevlidi ile sosyal medyanın gündemine oturan Büşra Nur Çalar’dan başka gösterişli hayat yaşayan AKP’ye yakın “gençler” de ortaya çıktı.

“AKP Çocukları” adlı hesaptan yapılan paylaşımlara göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a korumaları kadar yakın olan Mehmet-Furkan Kaya kardeşler ve benzer isimlerin devletten birçok iş alarak zenginleştikleri görülüyor.

KALYON AJANS AYRINTISI

Kaya kardeşlerin şehitlik üzerine filmler paylaştıkları görülürken diğer paylaşımlarının lüks arabalarda ve yatlarda olması dikkat çekti.

Bunun yanı sıra paylaşımlar arasında Erdoğan'a yakın kalarak zenginleşen Kalyon Ajans ismi görülüyor. Kalyon Ajans çalışanı gençlerin lüks hayatları ise tartışma yaratıyor. Sürekli olarak kamu kuruluşlarından ve Erdoğan'ın çocuklarının başında olduğu KADEM ve TÜRGEV gibi vakıflardan iş alan gençlerin yasak olmasına rağmen çakarlı araçla trafikte dolaştıkları da görülüyor.

İşte o paylaşımlar:

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV