Saadet Partisi maskeyi Mario oyunu ile anlattı
01 Haziran 2020 Pazartesi

CHP’li vekilden şok iddia, “zarar eden Çaykur fetöcü bir tv’nin uydu kirasını ödüyor!

Saadet Partisi maskeyi Mario oyunu ile anlattı

Erdoğan'ın da maske açıklaması yer aldı.

07 Mayıs 2020 Perşembe 12:38
Bu haber 1422 kez okundu
Saadet Partisi maskeyi Mario oyunu ile anlattı
 

Saadet Partisi, maske karmaşasını, "Super Mario" oyunuyla anlattı. "Super Mario"yu "Süper Maske" olarak değiştiren Saadet Partisi, yayımladığı videoyla büyük ilgi gördü.

Türkiye, koronavirüs salgınıyla mücadele etmeye devam ederken, AKP'nin maske uygulaması da sürekli olarak değişiyor. Son olarak, ücretsiz dağıtılacağı duyurulan ve satışı yasaklanan maskelere ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Maske satışına izin vermeyi planlıyoruz. Türlerine göre üst fiyat belirleyerek halkımızı mağdur edecek girişimlerin önünü keseceğiz" demişti. Maske dağıtımının bir türlü düzenli ve eşit bir şekilde yapılamaması da tartışmaları artırmıştı.

Saadet Partisi ise, maske karmaşasını, "Super Mario" oyunuyla anlattı. "Super Mario"yu "Süper Maske" olarak değiştiren Saadet Partisi, yayımladığı videoyla, Super Mario oyununu maskeye uyarladı.

Söz konusu videoda, arka planda, Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu'nun sözlerine de yer verilirken, Erdoğan'ın da maske açıklaması yer aldı.

Saadet Partisi'nin paylaştığı videoda, oyunun sonunda Mario'nun maskeye ulaştığı ve eczaneye girmesi esprili bir dille anlatıldı.

İşte çok konuşulacak o video:

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV