Rize Genelinde Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman Uygulanacak?
06 Haziran 2020 Cumartesi

CHP’li vekilden şok iddia; “ÇAYKUR,FETÖCÜ ÇAY TV’NİN UYDU PARASINI ÖDÜYOR”

Rize Genelinde Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman Uygulanacak?

CHP Rize İl başkanı Saltuk Deniz, yaptığı açıklamada sokağa çıkma yasağının ne zaman uygulanacağını sordu.

27 Mart 2020 Cuma 16:46
Bu haber 1090 kez okundu
Rize Genelinde Sokağa Çıkma Yasağı Ne Zaman Uygulanacak?
 Başkan Deniz açıklamasında, “ Çin’ de Corona virüs salgının ortaya çıkmasından sonra Şubat ayında yapmış olduğumuz açıklama da öncelikle Gürcistan sınırında önlem alınmasını istemiştik. Bugün geldiğimiz nokta ortada. Rize de kamu görevlileri ve sağlık çalışanları büyük bir özveriyle çalışıyorlar onlara teşekkür ediyoruz. Fakat salgının her geçen gün yayıldığı da ortadadır” dedi.


Başkan Deniz, O neden bir kez daha soruyoruz; Salgının daha fazla yayılmasını engellemek kamu görevlilerinin ve sağlık çalışanlarının görevlerini daha iyi yerine getirmeleri için RİZE GENELİNDE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ ne zaman uygulanacağını merak ediyoruz.


"Gerek Cumhurbaşkanı gerekse de sağlık bakanımız sürekli bu uyarıyı yapıyor, ilçe kaymakamları ve belediye başkanları EVDE KALIN diyor, fakat yeterince uygulanmıyor. Bu nedenle bu sorunu radikal bir önlemle almak gerekiyor. Yoksa zaten Kendirli' de olduğu gibi bu bir zorunluluk oluyor. Bu iş daha fazla yayılmadan hemen Rize Genelinde sokağa çıkma yasağının uygulanmasının bir an önce gündeme alınması gerektiğine inanıyoruz” dedi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV