MHP'li vekil CHP'li Özel'e saldırdı

banner100

10 Ağustos 2020 Pazartesi

Türüt’ün FETÖ’den yargılanması devam eden eşi !

MHP'li vekil CHP'li Özel'e saldırdı

Özgür Özel'e Meclis'te yumruklu saldırı

09 Haziran 2020 Salı 23:49
Bu haber 2421 kez okundu
MHP'li vekil CHP'li Özel'e saldırdı
 TBMM'de mahalle bekçileri kanunu görüşülürken, CHP'li vekiller Enis Berberoğlu'nun vekilliğinin düşürülmesini protesto amacıyla yavaş oy kullanma eylemi yaptılar. Bu eylemin ardından Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz'un, CHP Grup Başkanvekiline yumruklu saldırı düzenledi.

MHP'liler, Devlet Bahçeli'nin uzun süre bekletildiği gerekçesiyle CHP'ye karşı yoğun tepki gösterdi. Daha sonra AKP'den muhalefetin söz hakkını engelleyen bir girişim geldi.

AKP'nin bu tavrını eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in konuşması ise MHP'liler tarafından engellenmeye çalışıldı. Özel'e MHP'li bir vekil tarafından yumruklu saldırı düzenlendiği bildirildi. Özel'e yumruklu saldırıda bulunan ismin Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz olduğu aktarıldı.

Twitter'da da Aktroller de Özgür Özel hakkında aynı ifadelerin olduğu bir linç kampanyası başlattı.

Halk TV’ye konuşan Özel, “Önemli bir şey yaralanma yok. Sayıştay seçimi sırasında 4 saate varan milletvekillerimizin Enis Berberoğlu’nu düşünerek oy haklarını kullanmaları sonrasında MHP Milletvekili Olcay Kılavuz olduğunu öğrendiğimiz kişi arkadan gelerek yüzüme yumruk attı. Yanımdaki milletvekili arkadaşımız ona müdahale etti. Hafif bir darbe aldık. Olcay beyin ciddi bir yaralanması var. Gözlüğümü yere düşürecek bir müdahalesi oldu. Daha sonra arkadaşlarımız püskürttüler” ifadelerini kullandı.

Twitter'da da Aktroller de Özgür Özel hakkında aynı ifadelerin olduğu bir linç kampanyası başlattı.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV