İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN EVDE KAL ÇAĞRISI
31 Mart 2020 Salı

Çaykur'da korona virüs alarmı! virüs işçilere bulaştı

İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN EVDE KAL ÇAĞRISI

İyi Parti Rize İl Başkanığından, koronavirüs salgınının yayılmaması için vatandaşlara, "evde kal, sağlıklı kal" çağrısında bulundu. İyi Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Akyıldız Özyanık "evde kal" çağrısı, sosyal medyada yankı buldu.

25 Mart 2020 Çarşamba 15:23
Bu haber 545 kez okundu
İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINDAN EVDE KAL ÇAĞRISI
 Doğancan İLEK'in Haberi


İyi Parti Rize İl Başkanığı tarafından koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, il ve ilçe genelindeki parti binalarının dezenfeksiyon işlemini tamamladı.


PARTİ BİNAMIZI GEÇİCİ SÜREYLE KAPATMA KARARI ALDIK


İyi Parti Rize İl Başkanı Özyanık yaptığı açıklamada" Ülkemizin içerisinden geçtiği bu zor sürecin atlatılması için devlet-millet beraberliği içinde hep birlikte gerekli tedbirleri aldık, almaya devam ediyoruz. Salgının başlangıcından bugüne kadar il binamızda bir kişinin nöbetçi olacak şekilde çalışmalarımıza devam ettik. Ancak gelinen bu aşamada daha tedbirli davranmamız gerektiği kanaatiyle il binamızı ilk aşamada 01.04.2020 tarihine kadar kapatma kararı aldık. Lütfen bu süreçte devletimizin ortaya koyduğu tüm tedbirleri alalım ve titizlikle uygulayalım. Bir süre bir araya gelemesek de, kapılarımız kapalı da olsa telefonlarımız her zaman açıktır. Anlayışınız için teşekkür ederim. Bu süreci atlatıp sağlıklı ve İYİ günlerde yeniden ülkemiz için bir araya geleceğiz ve çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

    Yorumlar

EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV